TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU PLAVANÁ

Termínový kalendář pro rok 2017

Termínový kalendář pro rok 2017
Datum
Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Bodování Garant
8.-9.4. Mazalův memoriál – Preston cup Odvodňovací kanál řeky Dyje v Břeclavi (461 020) RSK Přerov PRESTON ve spolupráci s MO MRS Břeclav závod jednotlivců muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
15.-16.4. I. liga – 1. kolo Břeclav, Dyje 3 MO MRS Uherské Hradiště Preston muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
21.-23.4. NOVA DOMUS – 24. ročník J.Hradec, Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
MO ČRS J.Hradec muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
29.-30.4. II. liga “B” – 1. kolo – COLMIC Labe, Sedlčánky 411 051
LABE 19
MO ČRS Plaňany muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
29.-30.4. II. liga “C” – 1. kolo Ondřejnice 1A 471 089
ONDŘEJNICE 1 A
MO ČRS Ostrava muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
29.-30.4. II. liga “A” – 1. kolo J. Hradec, Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
MO ČRS J. Hradec muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
6.-7.5. MeMiČR handicapovaných rybářů Jizera 4 411 027
JIZERA 4
MO ČRS Kladruby, MO ČRS Mladá Boleslav muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka, p. Porhansl, p. Kučera
6.-7.5. Středočeská juniorka – jaro Kouřimka 1 411 042
KOUŘIMKA 1
MO ČRS Plaňany U15 – U20 p. Zahrádka
13.-14.5. MiČR U15 – U25 Desná 1A, Šumperk 471 027
DESNÁ 1 A
MO ČRS Šumperk U15 – U25 Ing. Kolařík
20.-21.5. MiČR žen Kačák 411 033
KAČÁK 4
MO ČRS Mladá Boleslav ženy p. Zahrádka
20.-21.5. Mistrovství Evropy Itálie nebodovaný R. Pokorný st.
27.-28.5. Pohár Krále Jiřího z Poděbrad Poděbrady, Labe 411 054
LABE 22
MO ČRS Poděbrady muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
1.-3.6. II. liga “B” – 2. kolo – COLMIC Jizera 4 411 027
JIZERA 4
MO ČRS Ml. Boleslav muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
3.-4.6. II. liga “A” – 2. kolo Vltava, Hluboká 421 075
VLTAVA 23
MO ČRS J. Hradec muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
3.-4.6. II. liga “C” 2. kolo Morava 10, Uh. Hradiště (461 094) MRS MO Hrušovany n. Jevišovkou muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
9.-10.6. MS handicapovaných rybářů, MS veteránů Srbsko nebodovaný p. Kučera, Ing. Heidenreich
17.-18.6. 21. MeMiČR Pardubice 451 031
LABE 28
RSK Pardubice muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
23.-25.6. 46. Národní kolo Zlaté udice Sev. Morava VÚS pro Sev. Moravu a Slezsko nebodovaný
24.-25.6. I. liga – 2. kolo Labe 13, Liběchov 441 028
LABE 13
MO ČRS Nové Strašecí muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
1.-2.7. Územní přebory, divize krajský závod muži, ženy, U15 – U25 členové odboru
8.-9.7. LABSKÝ POHÁR Hradec Králové, Labe 31 451 034
LABE 31
MO ČRS Hradec Králové muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
15.-16.7. I. liga – 3. kolo Hradec Králové, Labe 31 451 034
LABE 31
MO ČRS Třebechovice muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
22.-23.7. Mušovský pohár Dyje 7, Pasohlávky (461 026) Moravský rybářský svaz, o. s., MRS Třebíč muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
29.-30.7. MS klubů Francie nebodovaný R. Pokorný st.
29.-30.7. Robinson cup nádrž Borovec MO ČRS Příbor muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
5.-6.8. VETERÁN CUP Pardubice 451 031
LABE 28
RSK Pardubice nebodovaný nebodovaný p. Bačina
12.-13.8. MS juniorů U15, U20, U25 Irsko nebodovaný p. Řehulka, p. Foret, p. Klásek
19.-20.8. Velká cena Hané Mohelnice, Křemačov, Rohle MO ČRS Mohelnice muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
26.-27.8. MS žen Maďarsko nebodovaný p. Řehulka
26.-27.8. Přerovský pohár – Sarfix cup Přerov, Bečva 471 005
BEČVA 2
MO MRS Uherské Hradiště Preston + MO ČRS Přerov muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
26.-27.8. Dětský jindřichohradecký pohár Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
MO ČRS J. Hradec Ing. Kostka
2.-3.9. Štětský pohár Labe 13 441 028
LABE 13
MO ČRS Štětí U15 – U25 M. Pokorný
2.-3.9. Rive cup Hracholusky 431 028
MŽE 4
MO ČRS Plzeň 1 muži, ženy, U15 – U25 p. Louda
9.-10.9. II. liga “A” – 3. kolo Berounka 401 002
BEROUNKA 2 (H)
MO ČRS Velká Chuchle muži, ženy, U15 – U25 J. Štiková
9.-10.9. II. liga “B” – 3. kolo – COLMIC Labe 13 441 028
LABE 13
MO ČRS Štětí muži, ženy, U15 – U25 M. Pokorný
9.-10.9. II. liga “C” – 3. kolo Bečva 2, Přerov 471 005
BEČVA 2
MO ČRS Přerov muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
9.-10.9. MS národů Belgie nebodovaný R. Pokorný st.
16.-17.9. Středočeská juniorka – podzimní kolo Labe 21 411 053
LABE 21
MO ČRS Nymburk U15 – U20 p. Zahrádka/ p. Havlina
16.-17.9. I. liga – 4. kolo Desná 1A, Šumperk 471 027
DESNÁ 1 A
MO ČRS Šumperk muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
23.-24.9. II. liga “A” – 4. kolo Hracholusky 431 028
MŽE 4
MO Plzeň 1 muži, ženy, U15 – U25 p. Louda
23.-24.9. II. liga “B” – 4. kolo – COLMIC Mělník, Labe 411 046
LABE 14
MO ČRS Mělník muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
23.-24.9. II. liga “C” – 4. kolo Dyje 5, Pavlov (461 024) RSK Jižní Morava muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
30.9.-1.10. Pohár kněžny Ludmily – 22. ročník Mělník, Labe 411 046
LABE 14
MO ČRS Mělník muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
7.-8.10. Územní přebory a divize krajské závody členové odboru
14.-15.10. Pohár Pernštejn Labe 28 451 031
LABE 28
RSK Pardubice muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina