Šternberský feeder Cup 2015

Prase Cup 2015 – Šternberský feeder

 

O víkendu 19. – 20. září proběhl všemi milovníky kmitavých špiček očekávaný závod Šternberský feeder Cup 2015. Na nádherné Sázavě 6 poblíž Ratají nad Sázavou se konal již devátý ročník tohoto oblíbeného závodu. Opět to nemělo chybu.
MO ČRS Český Šternberk spolu s celým klanem pánů i dam Štěpničkových, generálního přispěvatele Maso Třebovle s.r.o. i ostatních sponzorů vzorně zorganizovali báječný a pohodový závod. Celkem se zůčastnilo 62 dospělých borců, z toho tři ženy a celkem děvět dětských závodníčků. Nejlépe se s mlsnými tlamkami zdejší rybí obsádky popasoval Tomáš Miler, který svými dvěma sektorovými vítězstvími dosáhl jako jediný celkového součtu dvě, CIPS 6332. Na druhém místě skončil ostřílený borec Josef Konopásek se součtem bodů tři , CIPS 9607a o „prsa“ majících hodnotu pouhých 211 gramů rovněž součtem umístění tři, CIPS 9396 se na třetím místě umísti Láďa Hrabal. Ostatní umístění najdete ve výsledkové listině.

Ještě jednou děkuji všem, kteří přispěli k fantastické náladě a celému průběhu závodu. Děkuji touto cestou i Honzovi Prepslovi za poskytnutí fotek z vyhlášení závodu.

Mirek Stejskal

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..