Cejni z Labe

Naproti přítoku bývalo přirozené trdliště v roce 2014 bylo vybagrováno.
Ať žije EVROPSKÁ UNIE a dotace.

Zřejmě, v zájmu  obecného ohrožení budou vyčištěny břehy od všech porostů a to až 3,1m od koryta z důvodů povodní a odtoku vody. Kam se budou schovávat do stínu všechny ryby, to už nikoho nezajímá.

Jsem zvědav, když se vybagrují i všechna trdliště jak to bude vypadat s reprodukcí ryb, které se tak pracně dosáhlo po několika desítkách let i s pomocí dotací z EU. Asi začneme znova čerpat další dotace a bagrovat trdliště mimo hlavní tok a nakonec s dalšími dotacemi z toho můžeme udělat třeba i rezervaci s betonovým korytem a cyklostezkou na obou březích!!! Tady se prostě všechno musí nejmíň dvakrát zbourat a třikrát postavit. A ve finále si můžeme plácat přes ramena, jaký jsme to kabňáci, a jak jsme to hezky dali dohromady. To je prostě neskutečný.

Osobně by mě zajímalo, kterej dobytek tohle vymyslel. Hlavně že čerpáme z dotací, co kdybychom je zase nevyčerpaly. To by byla povodeň i parlamentu. A rybáři ? Koho by zajímali, že. Jsou tací dobytkové, co by nám raději sežraly pruty, než aby nechali přes cyklostezku udělat přejezd pro rybáře. No hlavně, že si za to rybáři zaplatí nejen povolenku, brigády, známky za členství, ale i poplatek na odboru životního prostředí. My jim za to na oplátku dáme všude značku zákaz vjezdu a cyklostezky bez přejezdu.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..