Stručný výtah z listopadového zasedání Odboru LRU Feeder na Radě Českého rybářského svazu.

Pokud jste příznivci rybolovné techniky „rychlých špiček“, přináším vám jen pár zajímavých informací. Jako každoročně se všichni jednotliví zástupci ÚS sešli na posvátné půdě Rady ČRS a na svém jednání zhodnotili uplynulou sezonu, upravili vaše připomínky k Závodnímu a Soutěžnímu řádu, připravili jednotlivé soutěže na příští rok a společně doplnili a připravili Termínový kalendář na rok 2019. Letos se projednávala i bodovací tabulka, kterou jednotliví zástupci předloží na svém jednání na svých ÚS a v únoru se podle vašeho hlasování rozhodnou, zda a na jaké soutěže se použije.

V roce 2018 byl celkový počet pořádaných závodů SO LRU Feeder 50!!!


1.liga  celkem 14 družstev

  • 1.místo MATRIX Feeder MO ČRS Český Šternberk
  • 2.místo River Feeder Team MAVER MO P 9 Vysočany
  • 3.místo PRESTON Feeder Team – MRK.CZ – MRS

Sestupující I. liga

  • 14. místo BARBUS Feeder Team MO ČRS Čáslav
  • 13. místo RIVE Feederboys.cz – MO Čelákovice

1.liga „A“ celkem 14 družstev

  • 1.místo Pohoda Fishing „A“ Praha 11 Háje – postupuje do I. ligy

 


Sestupující II. Liga sk. A

  • 12. místo Feeder Team MO Sázava Pohoda Fishing
  • 13. místo Lužnice Feeder Team MO Tábor
  • 14. místo Berounští Medvědi MO ČRS Beroun
  • 15. místo FEEDER TEAM BROWNING CZ-ČRS
  • 16. místo ČRS KARAS Feeder Team
  • 17. místo  TUBERTINI SEVER MO MOST

Postupující II. Liga sk. A

  • ÚSMP  Trabucco Feeder Team Praha
  • SÚS      Feeder Team Český Šternberk
  • SvÚS    EgerFish Feeder Team Junior
  • JÚS      Kýbl Feeder Team
  • ZÚS      Krýsl-Nocar-Soukup

2.liga „B“ celkem 13 družstev

  •  1.místo Feeder dream team Moravia – ČRS – postupuje do I. ligy

Sestupující II. Liga sk. B

  • 13. místo FEEDER TEAM VLCI – MRS
  • 12. místo J+L+M Feeder Team MO Tovačov

Postupující II. Liga sk. B

  • MRS    Maver Feeder Team
  • SMS     Plecháči Krnov

Mistrovství republiky se celkem zúčastnilo 45 družstev a 135 jednotlivců


DRUŽSTVA

  • 1. místo Kaprňák feeder team – MO ČRS Kolín
  • 2. místo GARBOLINO Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník
  • 3. místo VIPA TRABUCCO TEAM

JEDNOTLIVCI

  • 1. místo Zeman Tomáš – GARBOLINO Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník
  • 2. místo Havlíček Petr – SÚS Feeder Team Kaprňák – MO Kolín
  • 3. místo Reichert Petr – BARBUS feeder team MO ČRS Čáslav

KADETI

  • 1. místo Zumr Michal
  • 2. místo Kryštofy Roman
  • 3. místo Kapusta Lukáš

JUNIOŘI

  • 1. místo Špitálský Václav ml.
  • 2. místo Meisner Jakub
  • 3. místo Jurkovič Jan

ŽENY

  • 1. místo Vladimíra Nováková
  • 2. místo Ivana Štětinová
  • 3. místo Nela Králová

Mistrovství světa


Mistrovství světa se zúčastnilo celkem 29 týmů, naše družstvo skončilo na 9. místě, st. trenér: Milan Štěpnička.

Složení družstva:

  • Martin Štěpnička MO ČRS Český Šternberk
  • Radek Štěpnička MO ČRS Český Šternberk
  • Petr Štětina MO ČRS Praha 4
  • Josef Konopásek  MO ČRS Pardubice
  • Jakub Šabata  MRS Moravský Krumlov
  • Pavel Velebný  MO ČRS Praha 4

PŘEDBĚŽNÝ NESCHVÁLENÝ TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ 2019


Berto to pouze orientačně, datumy i revíry se můžou samozřejmě měnit!!!!!!!!!

Termínový Kalendář  LRU Feeder 2019
DatumNázevMístoDruhRevírPořadatelGarant
27.1.2019Zmrzlý FeederCupVltava 26náborový421079JÚSPaulovič
16.3.2019Zimní Liga 3. koloVltava 23 České Vrbnénáborový421075JÚSKřenek
6.4.20197.4.2019O Mistra MušovaDyje7náborový461026BrnoŠabata
13.4.2019Zimní Liga 4. koloOtava 4Nebodovaný421056JÚSVojta
13.4.201914.4.2019Gran Prix ČechTýnec nad LabemBodovanýKolínVelebný
20.4.201921.4.20191. kolo II. Liga sk B.DomanínBodovaný461010BystřiceMalý
20.4.201921.4.2019Přebor ČechLabe BrandýsNebodovanýBrandýs nad LabemKabát
27.4.2019Dětský závávod SedlčánkyLabe Sedlčánkynáborový411051Mo Praha 8Ouředníček
27.4.201928.4.20191. kolo Divize/KP MRS MaverSázava 19Bodovaný/Nebodovaný461131Ždár nad SázavouStárek
27.4.2019DZ Velikonoční 2. kolo juniorkyLužnice 4náborový421035JÚSPešek
4.5.20195.5.20191. kolo 1. LigaSázava 19Bodovaný461131Český ŠternberkKunst
11.5.20191 a 2 kolo Divize/KP SMSBečva PřerovBodovaný/NebodovanýPřerovKroča
11.5.201912.5.20191. kolo Divize/KP ÚSMPSázava 5Bodovaný/Nebodovaný401011Praha 8Stejskal
11.5.201912.5.20191. kolo Divize/KP SÚSLabe SedlčánkyBodovaný/Nebodovaný411051Český ŠternberkBromovský
11.5.201912.5.20191. kolo Divize/KP JÚSVltava 23 České VrbnéBodovaný/Nebodovaný421075JÚSPaulovič
11.5.201912.5.20191. kolo Divize/KP SvÚSLabeBodovaný/NebodovanýLitoměřiceNovák
18.5.201919.5.2019Feeder  vs PlavanáMorava 10Nebodovaný461094Uherské HradištěHanáček
18.5.2019Dětský závod Bamby+3. kolo a finále juniorkyLužnice 5náborový421036JÚSPešek
18.5.201919.5.20191. kolo Divize/KP VČ ÚSLabe 31Bodovaný/Nebodovaný451036JaroměřSičák
8.6.20199.6.20192. kolo II. Liga sk. BMorava 10Bodovaný461094Uherské HradištěKejnar
8.6.20199.6.20191.kolo II. Liga sk ATýnec nad LabemBodovanýČeský ŠternberkBurianek
15.6.201916.6.20193. kolo 1. LigaVltava 20 KořenskoBodovaný421090Český ŠternberkStejskal
22.6.201923.6.2019Duo Feeder CupVltava 23 Hlubokánáborový421075JÚSPaulovič
22.6.201923.6.2019Maver CupMěřínBodovaný/NebodovanýMěřínTomšík
29.6.201930.6.2019MiČR 2019LabeBodovaný401029Praha 8Ouředníček
6.7.20197.7.2019Pohár Kukajících VlkůLabe LiběchovNebodovaný441028ŠtětíKoubek
20.7.201921.7.2019Barbus Cup – dvojiceTýnec nad LabemNebodovanýKolínBurianek
17.8.201918.8.2019Pohár starosty města TřebíčeJihlava 9náborový461057TřebíčOliva
24.8.201925.8.20192. kolo Divize/KP ÚSMPSázava 5Bodovaný/Nebodovaný401011Praha 8Stejskal
24.8.201925.8.2019GP MoravaUherské HradištěBodovanýTovačovHrabal
31.8.20191.9.20192. kolo Divize/KP SvÚSLabeBodovaný/NebodovanýLitoměřiceNovák
31.8.20191.9.20192. kolo divize SÚS/KPLabe BrandýsBodovaný/Nebodovaný411050Český ŠternberkBromovský
1.9.2019Podzimní košíček DvojiceRokytná 6náborový461126TřebíčČerný
7.9.20198.9.20192. kolo Divize/KP JČÚsVltava 20 KořenskoBodovaný/Nebodovaný421090JÚSPešek
7.9.20198.9.2019Sázavský ČtyřbojSázava 6Nebodovaný411077Praha 6Selucký
7.9.20198.9.20193. kolo II. Liga sk. BLabe 31Bodovaný451034Hradec KrálovéSemrát
7.9.20198.9.20192.kolo II.Liga sk ALabe BrandýsBodovaný411050Český ŠternberkKabát
21.9.201922.9.2019Šternberský Feeder CUPRatajeNebodovaný411077Český ŠternberkŠtěpnička
28.9.201929.9.20193. kolo II. Liga sk AVltava 20 KořenskoBodovaný421090Český ŠternberkVojta
1.10.2019Dětský závod juniorka 2019/2020Lužnice 4náborový421035JÚSPešek
5.10.20196.10.20194. kolo 1. LigaRatajeBodovaný411077Český ŠternberkŠtěpnička
5.10.20196.10.2019Mazec Cup 2019Sázava 5Nebodovaný401011Praha 8Ouředníček
12.10.20193. kolo KP JÚSVlatav 23 Hlubokánáborový421075JÚSSvoboda
25.10.201927.10.2019Feeder Maraton dvojicBrandýs nad LabemNebodovaný411050Brandýs nad LabemHybner
26.10.2019Memoriál V. KrálíkaBečva PřerovNebodovanýTovačovSvitek
2.11.20192. kolo Divize/KP MRS Maver CupSvratka 5náborový461141BrnoMaťák
3.11.2019Zimní Liga 1. kolonáborovýJÚSKřenek
1.12.2019ZL 2. koloVltava 23 České Vrbnénáborový421075JÚSPaulovič

 

2 thoughts on “Zasedání Odboru LRU Feeder a termínový kalendář 2019”

  1. To by mě zájímalo , kdo vymyslel to ,že bude sestupovat z skupiny A 6 týmů a ze skupiny B 2 týmy , proč se nevytvoří třetí skupina v druhé lize , (viz plavaná )týmů by na to bylo dost !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..