Zasedání ODBORU LRU FEEDER 9.11.2019 – stručný přehled + předběžný, zatím NESCHVÁLENÝ Termínový kalendář pro rok 2020

Velmi stručně se pokusím shrnout nejdůležitější údaje:

Z I. Ligy sestupují:

Feeder Team Český Šternberk

CRESTA Feeder Team MO Litoměřice

Do I. ligy postupují:

  1. II. LIGA „A“–postupující-Barbus Feeder Team MO ČRS Čáslav
  2. II. LIGA „B“–postupující-Feeder Team MO Přerov pro SMS

 

Složení I.LIGY LRU Feeder 2020

PRESTON Feeder Team –MRK.CZ -MRS

MAVER FEEDER TEAM MORAVIA -MRS

TUBERTINI FEEDER TEAM ČRS-SÚS MO Mladá Boleslav

COLMIC -STRÉCI -MRS

River Feeder Team MAVER MO P-9 Vysočany

MAVER Feeder Klub Třebíč

Crazy Anglers Feeder Team MoTovačov ÚS Severní Morava a Slezko

MATRIX Fishing Feeder Team Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko

Garbolino Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník

MATRIX Feeder MO ČRS Český Šternberk

Kaprňák MO ČRS Čáslav –Sensas Feeder Team

Trabucco-Pohoda Fishing A MO Praha 11 Háje

Barbus Feeder Team MO ČRS Čáslav

Feeder Team MO Přerov pro SMS

 

  1. II. LIGA skupina A

Sestupující

  1. místo ČRS KARAS FEEDER TEAM
  1. místo Feeder Team Český Šternberk
  1. místo Feeder team MO Brandýs n.L. –Stará Boleslav
  1. místo Kukající Vlci Feeder Team MO ČRS Smečno
  1. místo Rybářský kroužek -ZÚS

9.místo KEFAS Feeder Team ČRS

 

Postupující

ÚSMP LK Baits Feeder Team

SÚS Browning Feeder Team CZ ČRS

SvÚSPRO Feeder MO Roudnice

JÚSSTM Feeder Team JčÚS

ZÚS MO Přeštice

 

Složení II.LIGA skupina A LRU Feeder 2020

Feeder Team Český Šternberk

CRESTA Feeder Team MO Litoměřice

RIVE Feederboys.cz –MO Čelákovice

HONZOVORYBARENI.CZ MO PROTIVÍN

MKM Team JČÚS

Feeder Team HSK Mariánské Lázně

Trabucco Feeder Team Praha

TUBERTINI SEVER MO MOST

ABRAMIS Feeder Team -SÚS

LK Baits Feeder Team

Browning Feeder Team CZ ČRS

PRO Feeder MO Roudnice

STM Feeder Team JčÚS

MO Přeštice

 

    II. LIGA skupina B

Sestupující

  1. místo Chemical Brothers ČRS
  1. místo VVHH Feeder Team Hradec Králové -ČRS

Nikdo nesestupuje

 

Postupující

MRS

SMS Preston Feeder Team Morava ČRS

 

Složení II. LIGA skupina B 2020

 

Feeder team MO Olomouc US sev. M. a S.

Feeder Team Krnov ÚS SMS

GARBOLINIO DELTA TEAM -MRS

Feeder dream team Moravia -ÚS SMS

Prostějov feeder team -MRS

Milo Feeder Team JIHOSEVERÁCI -SMS

VIPA TRABUCCO Feeder Team Jižní Morava -MRS

Colmic feeder team Polička MRS

Feeder tým Třebechovice pod Orebem ČRS

Mušováci FEEDER Team -MRS

Poslední Mohykáni -ČRS

Preston Feeder Team Morava ČRS

Chemical Brothers ČRS

VVHH Feeder Team Hradec Králové -ČRS

 


PŘEDBĚŽNÝ TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU FEEDER 2020
18.01.2020 Zmrzlý FeederCupVltava 26 Český Krumlovnáborový421 079JčÚSPaulovič
14.03.2020 Zimní Liga 3. koloVlatava 20 Týn – kasárnanáborový421 090JčÚSPešek
28.03.2020 Sensas dvojiceDomanín Bystřice Pernštejskánáborový461 010MRSZavřel
05.04.202006.04.2020O Mistra MušovaDyje 7nebodovaný461 026MRSŠabata
10.04.202011.04.20201. kolo II. Liga sk B.Desná 1Abodovaný471 026MRSJaniš
11.04.202012.04.2020Trabuco Cup Sázava 7náborový411 078KácovViktora
18.04.2020 DZ Velikonoční 2. kolo juniorkyLužnice 4 Tábornáborový421 035JčÚSPešek
18.04.202019.04.20201. kolo 1. LigaDyje 7bodovaný461 026Český ŠternberkŠabata
25.04.2020 Dětský náborový závod SedlčánkyLabe 19náborový411 051Praha 8Ouředníček
25.04.202026.04.20201.kolo II.Liga sk AKačák 4 / LabeBovovaný? Sičák
25.04.2020 1. kolo divize MRS / Maver CupSázava 19nebodovaný/bodovaný461 131MRSStárek
02.05.202003.05.2020Gran Prix ČechTýnec nad Labem ?bodovaný411 057Mladá BoleslavVelebný
09.05.2020 1. kolo KP JčÚSLužnice 1 Kolodějenebodovaný421 012JčÚSKřenek
09.05.202010.05.20202. kolo 1. Liga Vltava 20 Nový Dvůrbodovaný421 090JčÚSStejskal
16.05.202017.05.20201 a 2 kolo Divize/KP SMS Bečvabodovaný/ nebodovaný471TovačovKroča
16.05.202017.05.20201. kolo Divize/KP SÚSSázava 6bodovaný/ nebodovaný411 077Český ŠternberkBromovský
16.05.202017.05.20201. kolo Divize/KP ÚSMP Labe 20 Hradišťkobodovaný/ nebodovaný401 029Praha 8Stejskal
16.05.202017.05.20201. kolo Divize/KP VČ ÚS bodovaný/ nebodovaný  Sičák
16.05.202017.05.2020Feeder vs PlavanáMorava 10 Uherské Hradištěnáborový461MRSHanáček
23.05.202024.05.20201. kolo Divize/ 2.KP JčÚSVltava 23 České Vrbnébodovaný/ nebodovaný421 075JčÚSPešek
25.05.202029.05.2020MS Club – BulgariaBulgariaMS klubů FIPS-edMaťák
30.05.2020 3. kolo Jč Juniorské ligy BAMBI FináleLužnice 5 Planá n. Lužnicínáborový421 036JčÚSPešek
30.05.202031.05.2020Přebor ČechSedlčánky/ Brandýsnebodovaný Český ŠternberkBromovský
06.06.202007.06.20202. kolo II. Liga sk. BHradecký rybník bodovanýTovačovMRSVik
06.06.202007.06.2020MiČR 2020 – mládeže kadeti + juniořiMěřínBodovaný TřebíčStárek
13.06.202014.06.20201. kolo Divize/KP SvÚSLovosicebodovaný/ nebodovaný441 024 Novák
13.06.2020 Duo Feeder CupVltava 23 Hluboká nad Vlt.náborový421 073JčÚSPaulovič
13.06.202014.06.2020Maver CupMěřínnáborovýnesvazMRSTomšík
20.06.202021.06.20202.kolo II. Liga sk ALabe Lovosicebodovaný441 024LitoněřiceNovák
27.06.202028.06.2020MiČR 2020Labe 28 PardubiceBodovaný451 031RSK PardubiceKonopásek
04.07.202005.07.2020Tubertini Cup 2020Labe Týnec nad Labemnebodovaný411 057Mladá BoleslavVelebný
11.07.202012.07.2020MS Francie MS FIPS-edŠtěpnička
11.07.202012.07.2020Pohár Kukajících VlkůLabe Liběchovnáborový441 027 Koubek
25.07.202026.07.2020Barbus Cup – dvojiceLabe Týnec nad Labemnebodovaný411 057KolínBuriánek
15.08.2020 Pohár starosty města TřebíčeJihlava 9 náborový461 057MRSČerný
22.08.202023.08.2020GP MoravaMorava 10 Uherské Hradištěbodovaný461TovačovHrabal
29.08.202030.08.20202. kolo divize SÚS/KPKačák 4 Kamenné Žehrovicebodovaný/ nebodovaný Český ŠternberkBromovský
29.08.202030.08.20203. kolo II. Liga sk. BLabe 31 Hradec Královébodovaný451 034MRSSemrád
29.08.202030.08.20202. kolo Divize/KP ÚSMPSázava 5bodovaný/ nebodovaný401 011Praha 8Stejskal
05.09.202006.09.2020Sázavský ČtyřbojSázava 5náborový401 011PrahaSelucký
12.09.202013.09.20202. kolo Divize/ 3. kolo KP JčÚSVltava 20 Nový Dvůrbodovaný/ nebodovaný421 090JčÚSTíkal
12.09.202013.09.20203. kolo 1. LigaSázava 6/ Labe Mělníkbodovaný411 046Český ŠternberkŠtěpnička
12.09.2020 Sensas dvojiceNová závlaha Římovnáborový461 126MRSČerný
19.09.202020.09.2010Šternberský Feeder CUPSázava 6náborový411 077Český ŠternberkŠtěpnička
25.09.202026.09.20204. kolo 1. LigaLabe Veletovbodovaný411 056Český ŠternberkBuriánek
26.09.202027.09.20203. kolo II. Liga sk AVltava 20 Nový Dvůrbodovaný421 090JčÚSVojta
03.10.202004.10.20202. kolo Divize/KP SvÚSLabe Střekov 441 023LitoněřiceNovák
03.10.2020 2. kolo Divize MRS + KP MRs + Maver CupKřetínkanebodovaný/bodovaný461 068MRSŠtovčík
10.10.202011.10.2020Mazec Cup 2020Sázava 5náborový401 011Praha 8Ouředníček
10.10.2020 1. kolo Jč Juniorské ligy VáclavskýLužnice 4 Tábornáborový421 035JčÚSŠmitmajer
24.10.202025.10.2020Feeder Maraton dvojic    Sičák
31.10.2020 Zimní Liga 1. kolo JčÚS    Pešek
28.11.2020 2. kolo Zimní Liga JčÚS?náborový JčÚSPešek
 10.10.2020Memoriál V. KrálíkaBečvanebodovaný TovačovSvitek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..