Dnes je 23 března 2020

V rámci možností, rozdáváme dezinfekci všem našim zákazníkům.  

 


Dnes je neděle 22 března 2020

V 16 hodin odvážejí naše roušky pro řidiče, kteří rozvážejí po Praze čistící a dezinfekční prostředky. 

Roušky se při výrobě třikrát žehlí a nakonec jsou vydezinfikovány uloženy do ochranných obalů s návodem na použití. Jen o víkendu ( sobota a neděle ) jsme jich vyrobili 90 kusů.

 


Dnes je 17 března 2020

Tak už jsme taky začali, pro všechny naše zákazníky rozdáváme roušky zdarma! Našim cílem je dát každému alespoň 3 kusy. 

Aspoň, že dostali rozum o otevřeli obchody! Už nemusíme jen nadávat, ale můžeme i něco dělat!

Máme kliku, že tu máme dvě pánské krejčové. Jde jim to hezky od ruky. 

Snažili jsme se vybrat i co nejvhodnější materiál. Malinko jsme si nechali poradit od odborníka z textilní fakulty univerzity Liberec, aby byli pohodlné a dalo se v nich přijatelně dýchat. Předpokládaná účinnost je cca 75-80%. Roušky se dají vyprat a používat dle potřeby.

 

 

Dnes je 16 března 2020

Tak to jsem vážně nečekal. 

Musím se trochu omluvit za to co jsem napsal protože, né každý má smysl pro můj černý humor, ironickou nadsázku a zlehčování vážných situací, které už prostě nejdou ovlivnit.

Nicméně jsem opravdu rád, že se našli i tací co to pochopili správně, a i když jsme o pomoc nežádali, jen zveřejnili fakt že jsme „v háji“,  rozhodli se nám v této situaci pomoci, a jelikož si nepřejí abych jejich jména uvedl, chtěl bych jim, alespoň touto cestou poděkovat. Bohužel, jsme se všichni dostali do situace, kterou nejsme schopni ovlivnit a tak jsme vděčni za jakoukoliv pomoc. Moc děkujeme všem kamarádům rybářům i firmám. Díky jim máme víc jak týden rezervu, aby jsme si dokázali zajistit další prostředky na dezinfekci. Jelikož máme udělenou výjimku a máme otevřeno poděkování je samozřejmě i od všech našich zákazníků.  ( né, opravdu se nejedná o rybářské potřeby )  

Moc děkujeme !

 

 


Chtěl bych také poděkovat i firmě Alfaclassic (Ladislav Klouček ) za poslední alkoholovou dezinfekci, kterou pro nás, doslova uzmul ze zásob pro vlastní potřebu.  Děkujeme, moc si toho vážíme.

 

Written by 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..