Berou, když sněží?

                                                                                    Každého to asi napadne, co dělají ryby, když začne pořádná chumelenice.

Jenže právě u většiny z vás to skončí jen tou otázkou, natož si to zajet párkrát vyzkoušet, to už ne. Přeci nebudeme zbytečně mrznout, když můžeme počkat, až bude teplíčko. To pak taky berou.

Ale asi jsem z jiného těsta. Prostě mi to mockrát nedalo, a párkrát jsem vyrazil. Podmínka je, že musíte být dobře oblečeni i obuti. A musíte tak trošku kašlat na to, že je všechno obalené sněhem a potom to bude samozřejmě mokré….

Už jako bych to slyšel…Jasně, můžu si to odmarodit, jasně, můžu tam spadnout, jasně, můžou se mi mrazem zlámat klacíky, jasně ….Ale to bych nebyl já.

Ano, měli jste pravdu, zábli mě ručičky, že jsme ani nemohl pořádně napíchnout červíka, ano měli jste pravdu, foukalo mě do obličeje, ano , měli jste pravdu, přemrzli mě vlasce a musel jsem je vyměnit, ano….NEMĚLI JSTE PRAVDU, rybám je úplně šumáček, co se jim děje nad hlavama, pokud důrazně nehýbají s průtokem vody, nebo se rapidně mění tlak. A už úplně kašlou na to, že v té chumelenici sedí zoufalec a čeká na jejich olíznutí. Několik záběrů jsem měl a dokonce pár jich proměnil.

Tak zase příště PERUN

JO

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..