Brčko je brčko

Domluvili jsme se S Honzíkem, že když nám zbyde trošku času, pojedeme si zablbnout s „mačovkama“ ke kamarádům na jejich rybníček. Já mám od Míly Dvořáka nový klacík od Tubertini, tak mu dáme trošku „za uši“, aby ukázal, co umí, a Honzík si vezme svoji „starou“ Tubertini Viper klasiku. S krmením si vůbec nelámeme hlavy, prostě červený kapr, trošku TTX, trošku melásky, trošku anglické vločky a je vymalováno. Ještě do krabičky litřík červíků, do kapsy kousek rohlíčku, a jedeme.

Honzův rybníček je parádně zarybněný, a tak stačilo pár koulí, střelit trošku červíků a kapříci si přišli pochutnat. A mohli jsme začít dávat klacíkům „záhul“, až mi jich bylo chvilkama líto.

Někdy jsem čekal, že už musí něco prasknout, ale drží!!! Honzík se s tím opravdu nepáral, zesílil na čtrnáctku a kapříci doslova létali na „prsa“….Ale přeci jenom byli chvilkama mlsní, museli jsme střídat barvené červíky s rohlíčkem.

Počasí nám přálo, žádný moc velký vítr a to je na „brčko“ to pravé ořechové…a asi mi každý potvrdí, že sledovat „tančící“ splávek je prostě TOP! Parádně jsme se bavili a ani nepostřehli, že už musíme domů k „maminkám“…

VIDEO 1   + VIDEO 2

Tak dík a zase příště!

PERUN!

JO

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..