Navědomost se dává, že …

Navědomost se dává, že jsem se právě narodil, je mi jeden den, jmenuji se Kuba, já i maminka jsme zdrávi a jsem pokračovatel rodu Ouředníčků, měřím 49cm a vážím 3,5kg. Jen svému tatínkovi a dědečkovi trošku zamotám hlavu s jejich přezdívkama, protože jsem taky JO, ale to vůbec nevadí, protože jsem se právě rozhodl, že budu taky rybář. Vlastně já už byl dávno rozhodnutej…Tak někdy na rybách… a veselé Vánoce.  „JOU“

 

 

mimi2
JO JO … U táty je nejlíp …

8 thoughts on “Navědomost se dává, že …

 1. Ahoj kluci (všichni tři). Honzo, Jirko, oboum blahopřeji a Kubíkovi přeji vše nejlepší do života. Zároveň všem třem přeji krásný a velmi úspěšný nový rok 2016. Filip Vydra

 2. Supr úlovek .Blahopřeji a přeji hlavně zdraví a pohodu všem JoJoJo a obsluze kolem. Bujarého Silvestra a v novém roce naviděnou.

 3. Moc hezký dárek pod stromeček. Kubíku, přeji tobě, mamince i celé rodině hodně štěstí, zdraví a ať ti všechno vychází. A všem samozřejmě šťastné a veselé!

 4. NA SVĚTĚ TĚ VÍTÁME…
  Na světě tě vítáme,
  skleničku pozvedáme:
  Ať jsi zdravé miminko,
  když stonáš, jenom malinko,
  ať všechny děti tě maj rádi
  a jsou tvoji kamarádi,
  ať nám rosteš jako z vody
  a s odhodláním vyjdeš schody
  do dalších pater života
  a provází tě dobrota,
  láska, upřímnost a laskavost,
  všeho potřebného ať máš dost.

 5. Ahoj Kubíku,
  Tak ti přeji do života elán po tatínkovi, rozvážnost po dědovi, moudrost po babičce a lásku po mamince. Samo sebou i zdravíčko, tobě, mamince i celé rodině…. A veselé Vánoce Vám všem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..