Dětské závody na Pískové Lhotě

Foto a video.

Dětské závody na Pískové Lhotě byly opravdu bezvadné. Takovou atmosféru zažít je něco naprosto kouzelného a nezapomenutelného. Co musím opravdu ocenit je prostředí a zázemí pro závody samotné.   Jedinou fotku, kterou jsem neudělal a celkem mě to mrzí, je fotka autobusů, které přivezly ty děti ze středočeského kraje, které neměly možnost vlastní dopravy. Nějak jsem na to prostě zapomněl.  No je to škoda, ale nedá se nic dělat. Tak snad příště. Když pojedete s dětmi na závody i příští rok a pojedete autobusem, který sváží děti, udělejte mi prosím pár fotek, nebo aspoň kousek videa do telefonu, které zachytí atmosféru. Předstartovní horečku, nebo radost z vítězství po cestě zpátky.  Předem vám moc děkuji.

Vzhledem k tomu, že letos opravdu vyšlo nádherné počasí na celý víkend, podařilo se natočit i krásné podvodní záběry. Musím přiznat, že jsem měl trošku obavu, abych stihl pořídit aspoň tolik materiálu, aby z toho bylo „koukatelné“  video. Nakonec se jich podařilo natočit tolik, že se ani nedají všechny vtěsnat do tak krátkého videa. A tak bylo hodně těžké mezi nimi vybírat.

Chválit Středočechy za organizaci závodu ani nemusím, to je vidět ze samotného videa. A jedním slovem bylo to prostě SUPER. Skoro 150 dětí na závodech, to je prostě úžasný. Když k tomu připočtu pořadatele, rodiče, vedoucí kroužků, početný klan Štěpničků a všechny závodníky, kteří pomáhali dětem, no mohlo nás tam být tak 250 -300? Tak to je fakt mazec. A velká chvála Vám všem.

Dobroty z Třebovle komentovat nemusím, ty známe všichni už dlouhá léta. A ti, co je doteď neznali, na ně budou jistě ještě dlouho vzpomínat.

Vzpomínat na tento víkend bude určitě i Artur Zoul, a já mu tímto gratuluji k jeho úspěchu. Takže Arture, klobouček a moc děkujeme.  Bylo to pro nás opravdu příjemné překvapení a velká radost.

Firma Tubertini tímto děkuje za vzornou reprezentaci. 

A prozradím malé tajemství.  Artur byl přijat na rybářskou školu do Vodňan. A osobně si myslím, že se s ním budeme setkávat častěji nejenom na rybářských závodech. Ale to si  nechme jako překvapení na příště.

Samozřejmě gratulujeme všem vítězům, i těm, kteří se závodu zúčastnili. A jak slíbil předseda, se slovy „Milé děti my vám ty medaile dovezeme“ tak se i stalo. Takže ve finále vyhrál každý, kdo se závodu zúčastnil.

Posílám pár fotek a malé video. Tak zase někdy u vody ahoj. 

 

Vítězem v kategorii do 10 let se stal Sebastian Nusl z MO Rožmitál pod Třemšínem, druhý byl Albert Suk z MO Vrdy a třetí skončil Adam Štrynek z MO Jince.

Kategorii 11 – 15 let ovládl Artur Zoul z MO Žatec, druhé místo patří Janu Vávrovi z MO Čáslav a třetí byl Eliáš Čermák MO Votice.

Nejlepším z mládežníků byl Jakub Sekáč z MO Bělá pod Bezdězem, druhé místo bral Pavel Křehla z MO Kouřim a třetí příčku obsadil Radek Kasík z MO Rožmitál pod Třemšínem.

Dohromady bylo v tomto závodě uloveno 1 412 ks ryb (kategorie do 10 let: 412 ks, 11-15 let: 900 ks a mládež: 100 ks).

Poháry a medaile předávali náměstek ministra zemědělství Ing. Pavel Sekáč a předseda Středočeského územního svazu Dušan Hýbner.

„Je to úžasná věc, co se tu podařila, nádherný závod a chci poděkovat panu předsedovi a všem klukům a ženám z územního svazu, kteří se tu o vás starali, že se do takové akce pustili. Chtěl bych vám jen říci, abyste si vážili vody, chovali se u vody jak máte, a to i k rybám, protože ony vám to vrátí příjemně strávenými chvilkami u vody,“ uvedl Pavel Sekáč.

„Já chci poděkovat vám dětem, že jste přijely, chci poděkovat vašim rodičům a vedoucím rybářských kroužků, že vás sem přivezli. Velmi si toho vážím, že svůj volný čas věnujete dětem. Děkuji našim partnerům, a pak celému týmu, který tady tři dny dělal vše pro to, aby akce dopadla skvěle,“ dodal Dušan Hýbner.

„Děkuji Romanu Vlčkovi za pomoc při natáčení, odborné rady a korekturu“. Jetty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..