CZECH XTREME FISHING TOURNAMENT 2016

Závod dvoučlenných teamů


 

DARKOVÝ CERTIFIKAT na nákup zboží v prodejně BLACK BASS v hodnotě 1000,- Kč pro každý startující tým který dokončí soutěž!!!

Z důvodu onemocnění většiny přihlášených teamů jsme byli nuceni změnit termín závodu (5.2.2016) a posunout ho o jeden měsíc.(4.3.2016)

Abychom vám vyšli ještě více vstříc, a hlavně na přání mnoha teamů, kteří byli nuceni si vzít v pátek dovolenou, jsme posunuli čas začátku. Stačí, když zaplatíte v termínu startovné a u losování může být pouze jeden člen, nebo v krajním případě můžete nechat los na rozhodčích a přijet po práci na začátek závodu.


4. března – 6. března 2016

hodnotné ceny

1. cena 20 000-, Kč

2. cena 10 000-, Kč

3. cena  5 000-, Kč


Stánek s teplým občerstvením a nápoji zajištěn po celou dobu závodu.


Kdy: 4. března – 6. března 2016

Kde: Labe 19, Sedlčánky, revír 411051 (na levém břehu od výtoku Výmoly proti proudu)

 

Realizační výbor:
Garant závodu : Miroslav Stejskal – +420 603 857 519
Ředitel závodu : Jiří Ouředníček – +420 721 816 366
Hlavní rozhodčí : Jiří Ouředníček
JURY : bude stanovena před losováním
Dozor : RS MOČRS Čelákovice

Pokyny pro účastníky závodu:Závod probíhá podle pravidel rybářského řádu, zákona 99, prováděcí vyhlášky 197 a bližších podmínek na daném revíru s níže uvedeným upřesněním:

Loví se pouze technikou zvaná položená (klasická položená, kaprařina, feeder)

  1. Závod proběhne za jakéhokoliv počasí.
  2. Družstvo se skládá ze dvou účastníků, každý může chytat na dva pruty
  3. Závod je omezen maximálním počtem 20 teamů, chytá se podle pravidel chyť a pusť a je brán zřetel na šetrné zacházení s ulovenou rybou. Pořadatel si vymezuje právo závod zrušit, pokud nebude naplněna kapacita trati, nebo nebude o závod zájem.
  4. Bodují se všechny ryby vážením, které mají míru na daném revíru podle §11 vyhlášky 197/2004sb systémem 1g =1 bod, ostatní ryby nemusí mít míru (příklad kapr 45cm=váha, kapr 44 se neboduje, lín 35cm=váha, amur 60cm=váha, ouklej nemá míru 1cm=váha…)
  5. Povinná výbava každého teamu je prostorný vezírek, dostatečný podběrák, podložka
  6. Celkové množství návnad není omezeno
   Celkové množství živých nástrah není omezeno, patentka je povolena.
  7. Na každém prutě je povolen pouze 1 návazec s jednoháčkem, počet připravených prutů není omezen, srkačky jsou zakázané.
  8. Postavení stanu, bivaku, přístřešku je povoleno pouze ve vyhraženém sektoru, silnice(cesta) za zády musí být průjezdná! Vozidla parkujte mezi stromy, silnice (cesta) a pole za zády je soukromé. Každý team chytá a zdolává ryby pouze ve svém vyhrazeném sektoru, v případě, že vám ryba zajede z důvodu velké hmotnosti k sousedům vpravo nebo vlevo, ale nezamotala se do jejich udice, smíte ji uložit do vezírku. Pokud se ryba smotá se sousední udicí, musíte rybu okamžitě pustit. V případě jakékoliv nejasnosti rozhoduje na místě okamžitě hlavní rozhodčí. Pokud budete mít ve vezírku větší množství ryb, okamžitě kontaktujte rozhodčího, aby vám je zvážil a pustil na svobodu. Závodníci z jednoho teamu si můžou navzájem pomáhat, případně podebírat ryby. Při večerním a nočním lovu je nutné mít osvětlení neoslňujícím světlem.
  9. Na závodní trati budou přistaveny dva záchody TOI TOI, udržujte, prosíme, čistotu.
  10. Pořadatelé závodu (ředitel, garant ,hlavní rozhodčí, rozhodčí, jury) můžou kdykoliv přijít zkontrolovat teamům dodržování pravidel, zacházení s rybou a případně odvážit úlovky. Za zvláště hrubý prohřešek se považuje úmyslné poškození nebo usmrcení ryby, takové se nebodují a team bude okamžitě diskvalifikován.
  11. V případě jakýchkoliv nejasností rozhoduje okamžitě na místě hlavní rozhodčí.
  12. Pokud nebude přihlášený team přítomen při losování, losuje za ně rozhodčí.

Hodnocení a bodování:Vítězem závodu se stává team s nejvyšší hmotností nalovených ryb. Dojde-li ke shodě hmotností, vítěze závodu určí los. Hodnocení se provede za přítomnosti garantů a hlavního rozhodčího. Závod je platný tehdy, jestliže trvá nejméně 5 hodin. Umístění v soutěži není právně vymahatelné a závodník se zavazuje respektovat výroky rozhodčích, případně JURY.Pořadatel organizuje závod tak, aby byla v maximální míře zaručena bezpečnost všech závodníků včetně doprovodu a diváků. Přesto všechno je účast na této akci výhradně na vlastní nebezpečí. Za nezletilého do 15-ti let ručí rodiče, nebo zákonný zástupce. Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody na majetku ani zdraví a účastníci závodu berou toto svým přihlášením se do závodu na vědomí. Závodníci i doprovod jsou povinni dbát všech pokynů pořadatele, zejména pokud jde o parkování vozidel a udržování pořádku v místě závodu. Případné škody na pozemcích a majetku jdou na vrub viníka, nikoliv pořadatele.

od do  Pátek 4.března
12.00hod 14:00hod Prezence
14:30hod 14:45hod Přivítání, upřesnění pravidel
15:00hod 15:15hod Losování (1.signál)
15:15hod 17:59hod Příprava  (2.signál)
18.00hod  21:00hod – závod 3 signál
Sobota 5.března
05.00hod 21:00hod Závod
Neděle 6.března
05.00hod Závod
13:55hod Pět minut do konce závodu  (4. signál)
14:00hod Konec závodu  (5. signál)
14:00hod 14:45hod Vážení
15:30hod Vyhlášení výsledků, předání cen

Popis závodní tratě:Závodní trať je označena při pohledu na řeku sektorem A1 po proudu až na A20 proti proudu. Losem se určí, kdo kde chytá. Každý team loví pouze ve svém sektoru. Výskyt běžných druhů ryb cenového pásma – cejn velký, cejnek, jelec tloušť, podoustev, kapr, ouklej, plotice, karas, lín, amur…..

Jak se přihlásit do závodu? +420 721 816 366

Osobně zaplacením startovného za team 2000-,Kč v rybářských potřebách Black Bass na adrese Praha 2, Vinohrady, Slezská 44 nejpozději do středy 2.února 2016. Přihláška není podmíněna registrací sportovce.

Cesta na závodní úsek:Příjezd z Prahy po staré Hradecké silnici č. 611, projet Horní Počernice, Nehvizdy, Mochov, odbočka doleva na Čelákovice silnice 245(v křižovatce je staré stříkací auto) a po pár metrech doprava na Sedlčánky až k soutoku Labe s Výmolou, kde je místo srazu.GPS: 50°10’10.106″N, 14°47’41.296″E

 

Občerstvení na závodním úseku je zajištěno po celou dobu závodu. Stánek je velmi dobře zásoben, kde kromě teplé polévky, gulášku, párečku, klobásy jsou i teplé nealkoholické nápoje včetně gročku a svářa.

 

Seznam přihlášených:
1 Team Řáhovkáři 2 Carp team CREW
Kouřil Petr Petr Mařenec
Pfeffer Aleš Natálka Kačírková
3 Carp Team FraPe 4 Carp Team BUKR
Vladimír Franče Martin Bubla
Josef Pecinovský Petr Krauz
5
Trabucco Feeder Team MO ČRS Sázava
6 Carp Team Roman a Tomáš
Milan Pešout Roman Richter
Petr Pešout Tomáš Kiclt
7 Feeder Team Browning.cz
8 Anaconda Czech Team
Pavel Sičák Marek Tichý
Petr Vymazal Daniel Dušek
9   10 Feeder Team MS Range
Martin Komora
Petr Kabát
11 Feeder team Napohodu 12  Carp team Tachov 1
Piotr Pietrzyk  Miroslav Jankovský
Vladimír Vrla  Lubomír Nejedlý
13  Carp team Tachov 2 14  Team Psychopati
 Jan Hutník  Jirka Horák
 Leopold Omasta  David Šváb
15 Ouklej team 16  Team Timármix
 Marek Pavlovič  Jaroslav Peterka
 Jiří Michal  Tomáš Zeman
17  Sportovní rybolov Hruškov
18 Tinca feeder Mančaft
 Víťa Podoubský  Rosťa Nerad
 Marian Žemla Václav Kabourek
19   20  Ouclay team
 Jan Bartoš
 Jan Slabihoudek

Written by 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..