TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU feeder 2017
DatumNázev akceMísto konáníTyp soutěžeČíslo revíruPořadatelGarant
1.4.2.4.2017MS KLUBU 2017?  F.I.P.S.ed 
15.4.2017Dětský náborový závod?Náborový?odbor LRU Feeder JÚSPešek
22.4.-23.4.20171. kolo 1. LIGAKrásno-Desná 1ABodovaný471 027MO ČRS Český ŠternberkKolařík
22.4.-23.4.20171.kolo Divize/KP ÚSMPSázava 5Bodovaný401 011MO ČRS Praha 8Stejskal
29.4.20171.kolo KP JÚSVltava 23 HlubokáNebodovaný421 075odbor LRU Feeder JÚSToman
29.4.20171.kolo Divize/KP MRSDyje 3Bodovaný461 020MO MRS BrnoMaťák
29.4.2017Dětský náborový závodLabe 19 SedlčánkyNáborový411 051MO ČRS Praha 8Ouředníček
29.4.-30.4.2017Přebor Čech 2017Kačák 4Nebodovaný411 033MO ČRS Český ŠternberkBromovský
6.5.20171.kolo II. Liga sk BLabe 28 PardubiceBodovaný451 031 Zavřel
6.5.-7.5.20172.kolo 1. LIGAVltava 20 Týn nad Vlt.Bodovaný421 090MO ČRS Český ŠternberkStejskal
13.5.20171.kolo Divize/KP SvÚSLabe 8Bodovaný441 024MO ČRS LitoměřiceNovák
13.5.-14.5.20171. kolo Divize/KP SÚSLabe 16 NeratoviceBodovaný411 048MO ČRS Český ŠternberkBromovský
13.5.20171.kolo Divize/KP SMSBečvaBodovaný471 005MO ČRS OlomoucKroča
14.5.20172.kolo Divize/KP SMSBečvaBodovaný471 005MO ČRS OlomoucKroča
20.5-21.5.20171.kolo II. Liga sk AVltava 23 HlubokáBodovaný421 075MO ČRS Český ŠternberkToman
20.5.2017Dětský náborový závod?Náborový?odbor LRU Feeder JÚSPešek
10.6.-11.6.20171.kolo DivizeJÚS/2.kolo KPVltava 23 České VrbnéBodovaný421 075odbor LRU Feeder JÚSPavlovič
10.-11.6.20173.kolo 1. LIGALABE LibochoviceBodovaný441 039MO ČRS Český ŠternberkNovák
17.6.-18.6.20172.kolo II. Liga sk ALabe 16 NeratoviceBodovaný411 048MO ČRS Český ŠternberkPeterka
17.6.20172.kolo II.Liga sk BMorava 10 Uherské HradištěBodovaný MO MRS Uherské HradištěBřoušek
25.6.20171.kolo AWA-S CUP 2017Jihlava 7/8Nebodovaný461 056MO MRS TřebíčDenemarek
24-6.25.6.2017MS – 2017PORTUGALSKO  F.I.P.S.edŠtěpnička
8.7.-9.7.2017Pohár Kukajících VlkůLabe 13 LiběchovNebodovaný441 028MO ČRS NeratoviceKoubek
12.8.2017O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČEJihlava 9Náborový461 057MO MRS TřebíčČerný
19.8.-20.8.2017Grand Prix MoravyTovačovBodovaný MO ČRS TovačovSvitek
26.8.-27.8.20172.kolo Divize/KP ÚSMP?Bodovaný MO ČRS Praha 8Ouředníček
26.8.20172.kolo Divize JÚS/3.kolo KPVltava 20Bodovaný421 090odbor LRU Feeder JÚSPešek
26.8.20172.kolo AWA-S CUP 2017Dyje 7Nebodovaný461 026MO MRS BrnoŠabata
2.9.20172.kolo Divize/KP SvÚSLabe 10Bodovaný441 026MO ČRS LitoměřiceNovák
2.9.-3.9.20172. kolo Divize/KP SÚSLabe 19 SedlčánkyBodovaný411 051MO ČRS Český ŠternberkBromovský
2.9.20173.kolo II.Liga sk BDyje 7Bodovaný461 026MO MRS BrnoPečta
9.9.-10.9.2017MiČRLabe 18 Brandýs nad LabemBodovaný411 050MO ČRS ČelákoviceSrb
16.9.-17.9.2017Sázavský 4BOJSáza 5/6Nebodovaný401 011MO ČRS Praha 9 KyjePrepsl
16.9.2017Podzimní košíček dvojicRokytná 6Náborový461 126MO MRS TřebíčČerný
16.9.-17.9.2017OPEN TOURStrhaná HrázNebodovaný odbor LRU Feeder JÚSPešek
23.9.-24.9.20173.kolo AWA-S CUP 2017MěřínNebodovaný MO MRS TřebíčPečta
23.9.-24.9.2017Šternberský Feeder CUPSázava 6Nebodovaný411 077MO ČRS Český ŠternberkŠtěpnička
28.9.2017Dětský náborový závod?Náborový?odbor LRU Feeder JÚSPešek
30.9.-1.10.20174.kolo 1. LIGADomanínBodovaný MO ČRS Český ŠternberkMaťák
7.10.-8.10.2017Gran Prix ČechLabe 16 NeratoviceBodovaný411 048MO ČRS NeratoviceVelebný
14.10.20172.kolo Divize/KP MRSSázava 19Bodovaný461 130MO MRS Žďár nad SázavouStárek
14.10.-15.10.20173.kolo II.Liga sk ALabe 9Bodovaný441 025MO ČRS Český ŠternberkNerad
14.10.-15.10.2017Mazec Cup 2017Sázava 6Nebodovaný411 077MO ČRS Praha 8Stejskal
28.10.2016Memoriál Vladimíra KrálíkaBečvaNebodovaný471 005MO ČRS OlomoucKroča
?MATRIX CUP 2017Veslařský kanál RačiceNebodovaný441 501MO ČRS ŠumperkKolařík

Written by 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..