Pohárový závod jednotlivců a družstev.

Sponzor závodu

tubertini

Pořadatelé Sekce LRU Feeder při SÚS ČRS, Vás zvou na již tradiční pohárový závod v LRU Feeder Grand Prix 2016

Datum konání : 7.10. – 9.10. 2016

Místo konání : Labe 16 ,411 048

Pořadatel:
Sekce SO LRU feeder SÚS, MO ČRS Neratovice

Organizační výbor:
garant závodů: Pavel Velebný

Technický ředitel: Koubek František, Jarda Kameník, Petr Štětina
Hlavní rozhodčí: Petr Hrubant


Čestní hosté:TUBERTINI ing. Miloslav Dvořák a zástupce MO ČRS Neratovice.


Los Závodník 1. Závod 2. Závod Celkem
Sektor CIPS Poř Sektor CIPS Poř CIPS Body Poř
Příjmení jméno ID Tým Reg. sk čís sk čís
14 Velebný Pavel M Tubertini 4073 F 13 10180 1 E 12 5680 1 15860 2 1
49 Vydra Filp J Rive feeder tým 4103 B 2 6550 2 A 3 26610 1 33160 3 2
75 Strnad Lukáš M My vždycky 5521 F 11 9540 2 C 5 5220 1 14760 3 3
19 Bromovský Petr M Mosela 2259 C 4 4900 1 E 2 3900 2 8800 3 4
36 Váňa Martin M Berounští medvědi 3276 A 4 20220 1 E 3 3380 3 23600 4 5
7 Maták Martin M MRK.cz 3467 E 8 4210 3 B 2 4720 1 8930 4 6
46 Douša Jan M Kukající vlci 2237 E 5 4260 2 B 6 4650 2 8910 4 7
71 Zeman Tomáš M Rybí řev 3885 E 9 4680 1 D 5 2290 3 6970 4 8
13 Štětina Petr M Tubertini 2175 B 6 6980 1 A 8 14830 4 21810 5 9
15 Kameník Jarda M Tubertini 3379 D 3 5980 1 D 6 2240 4 8220 5 10
64 Sigmund David M SPRO Litoměřice 2285 A 2 14430 3 C 4 4020 3 18450 6 11
37 Štětinová Iva Ž Tubertini II 2810 B 8 4160 5 D 8 4360 1 8520 6 12
1 Štěpnička Radek M Matrix 2299 D 10 4010 2 E 10 3050 5 7060 7 13
5 Matas Miroslav M Browning 2339 A 1 15510 2 D 13 2120 6 17630 8 14
2 Štěpnička Martin M Matrix 2539 A 6 13340 5 B 5 2990 3 16330 8 15
52 Reichert Petr M Barbus team 3558 C 6 4560 2 A 6 10900 6 15460 8 16
32 Janečka Martin M Uničov 2284 F 8 4780 6 C 8 4740 2 9520 8 17
28 Ouředníček Jan M Black Bass 1125 D 11 2500 6 F 12 6260 2 8760 8 18
25 Kortiš Laďa M Stréci 3715 B 10 4660 3 B 9 1950 5 6610 8 19
10 Oliva Vladimír M FC Třebíč 3055 B 11 4190 4 A 7 14640 5 18830 9 20
54 Staněk Petr M Barbus team 3708 A 3 13560 4 C 11 3520 5 17080 9 21
48 Tvarůžek Míra M Kukající vlci 4056 B 12 2830 8 F 11 6360 1 9190 9 22
23 Ludvík Jiří M Kaprňák tým A 2588 F 6 4770 7 A 2 21980 3 26750 10 23
45 Kodad Daniel M Hakim team 3435 C 10 3560 3 C 10 1970 7 5530 10 24
18 Peterka Jaroslav M River feeder tým 3677 D 5 2980 4 C 6 2290 6 5270 10 25
43 Nerad Rosťa M Hakim team 2355 F 9 6660 5 F 8 4450 6 11110 11 26
27 Zavřel Jan M Stréci 4241 C 5 2180 4 D 11 1920 7 4100 11 27
50 Srb Roman M Rive feeder tým 1321 E 11 1690 8 C 3 3690 4 5380 12 28
69 Pietrzyk Piotr M Jizera 4252 A 13 3840 11 A 1 25050 2 28890 13 29
74 Cepák Josef M My vždycky 4619 A 9 8930 7 E 4 2650 6 11580 13 30
53 Tichý Jan M Barbus team 3486 F 5 9290 3 F 6 1800 10 11090 13 31
65 Plzák Karek M SPRO Litoměřice 3804 F 3 4190 8 F 10 4540 5 8730 13 32
3 Štěpnička Milan ml M Matrix 2298 F 7 6760 4 D 10 1680 9 8440 13 33
8 Černý Radek M MRK.cz 3052 D 1 920 11 D 1 4090 2 5010 13 34
73 Leibl Luděk M My vždycky 4620 D 8 2850 5 B 7 1200 8 4050 13 35
11 Kunst Tonda M FC Třebíč 3373 E 4 3470 4 C 7 350 9 3820 13 36
66 Novák Zdeněk M SPRO Litoměřice 3333 C 12 1840 6 A 5 7430 8 9270 14 37
72 Radil Miroslav M Rybí řev 4005 C 9 440 10 F 3 5190 4 5630 14 38
31 Hrabal Vladimír M Uničov 2304 B 3 2860 7 E 11 2430 7 5290 14 39
67 Varga Láďa M Jizera 4173 D 4 1250 10 E 1 3140 4 4390 14 40
26 Kovařík Radek M Stréci 3752 E 7 1850 6 E 6 2180 8 4030 14 41
58 Kuchař Petr M Pohoda MO Háje 1086 E 12 770 12 F 13 5980 3 6750 15 42
17 Hájek Ondřej M River feeder tým 3042 E 1 2410 5 A 12 3010 10 5420 15 43
12 Pečta Radek M FC Třebíč 3857 D 2 2140 8 F 4 3010 7 5150 15 44
63 Krieger Roman M KEFAS Feeder team 3256 C 2 2020 5 D 12 1580 10 3600 15 45
33 Rajko Josef M Uničov 4327 D 7 1590 9 B 1 1850 6 3440 15 46
24 Poskočil Petr M Kaprňák tým A 3899 D 13 3030 3 E 8 320 12 3350 15 47
59 Černý Tomáš M Pohoda MO Háje 5532 C 8 70 11 B 10 2920 4 2990 15 48
9 Vitásek Jirka M MRK.cz 1730 A 11 7140 8 F 1 2350 8 9490 16 49
61 Špánek Milan M KEFAS Feeder team 4324 B 5 2550 9 B 8 1780 7 4330 16 50
38 Shershen Volodimir M Tubertini II 4309 C 3 1830 7 E 5 1810 9 3640 16 51
21 Staněk Karel M Mosela 3278 B 1 1270 10 A 4 10540 7 11810 17 52
34 Podlaha Jaroslav M Berounští medvědi 3274 F 4 1570 12 D 2 2220 5 3790 17 53
16 Komora Martin M River feeder tým 3706 A 10 6850 9 F 5 2090 9 8940 18 54
44 Kabourek Václav M Hakim team 2263 B 9 3910 6 A 9 2450 12 6360 18 55
29 Matouš Jan M Black Bass 3908 F 2 3470 10 D 3 1700 8 5170 18 56
68 Horák Vladimír M Jizera 4350 E 3 1730 7 D 4 1360 11 3090 18 57
70 Rajdl Jarda M Rybí řev 4109 A 5 11260 6 A 13 620 13 11880 19 58
4 Sičák Pavel M Browning 2793 C 1 1220 8 B 4 820 11 2040 19 59
20 Prepsl Jan M Mosela 3287 E 10 1010 11 C 12 410 8 1420 19 60
40 Špitálská Aneta jun Kapříci Čelákovice 4302 F 12 3820 9 E 9 830 11 4650 20 61
6 Vymazal Petr M Browning 3392 E 6 1510 9 F 2 1780 11 3290 20 62
47 Pluchta Petr M Kukající vlci 2909 D 12 2210 7 D 9 1010 13 3220 20 63
42 Kapusta Lukáš jun K Kapříci Čelákovice 4739 C 7 990 9 C 1 0 11 990 20 64
35 Podlaha Adam M Berounští medvědi 3275 D 6 500 12 A 11 5660 9 6160 21 65
22 Havlíček Petr M Kaprňák tým A 2373 A 12 5870 10 C 9 0 11 5870 21 66
39 Kameník Jiří M Tubertini II 3557 E 2 1250 10 A 10 2890 11 4140 21 67
41 Zumr Michal jun K Kapříci Čelákovice 4738 A 7 1556 12 B 3 1060 9 2616 21 68
30 Vejvoda Jan M Black Bass 2796 B 4 550 12 B 11 940 10 1490 22 69
60 Bank Jan M Pohoda MO Háje 3645 B 7 1080 11 C 2 0 11 1080 22 70
62 Grofová Lenka Ž KEFAS Feeder team 4323 F 10 2880 11 F 7 990 12 3870 23 71
51 Špitálský Václav M Rive feeder tým 4330 D 9 370 13 E 7 1360 10 1730 23 72
57 Vaněček Jiří K Rybáří Žatec 5081 F 1 240 13 D 7 1320 12 1560 25 73
55 Jurkovič Jan J Rybáří Žatec 5074 A 8 1200 13 B 12 0 12 1200 25 74
56 Krištofy Roman K Rybáří Žatec 5073 C 11 0 12 F 9 480 13 480 25 75

Družstva

GP ČECH 2016
Družstvo Příjmení jméno 1 závod 2 závod Družstva
Jednotivci Družstva Jednotivci Družstva
CIPS um. CIPS Body Poř CIPS um. CIPS Body Poř CIPS Body Poř
5 Tubertini Štětina Petr 6980 1 23140 3 1 14830 4 22750 9 1 45890 12 1
Velebný Pavel 10180 1 5680 1
Kameník Jarda 5980 1 2240 4
1 Matrix Štěpnička Radek 4010 2 24110 11 3 3050 5 7720 17 11 31830 28 2
Štěpnička Martin 13340 5 2990 3
Štěpnička Milan ml 6760 4 1680 9
25 My vždycky Leibl Luděk 2850 5 21320 14 5 1200 8 9070 15 4 30390 29 3
Cepák Josef 8930 7 2650 6
Strnad Lukáš 9540 2 5220 1
18 Barbus team Reichert Petr 4560 2 27410 9 2 10900 6 16220 21 17 43630 30 4
Tichý Jan 9290 3 1800 10
Staněk Petr 13560 4 3520 5
22 SPRO Litoměřice Sigmund David 14430 3 20460 17 8 4020 3 15990 16 6 36450 33 5
Plzák Karek 4190 8 4540 5
Novák Zdeněk 1840 6 7430 8
3 MRK.cz Maták Martin 4210 3 12270 22 14 4720 1 11160 11 2 23430 33 6
Černý Radek 920 11 4090 2
Vitásek Jirka 7140 8 2350 8
16 Kukající vlci Douša Jan 4260 2 9300 17 10 4650 2 12020 16 7 21320 33 7
Pluchta Petr 2210 7 1010 13
Tvarůžek Míra 2830 8 6360 1
9 Stréci Kortiš Laďa 4660 3 8690 13 4 1950 5 6050 20 15 14740 33 8
Kovařík Radek 1850 6 2180 8
Zavřel Jan 2180 4 1920 7
4 FC Třebíč Oliva Vladimír 4190 4 9800 16 7 14640 5 18000 21 16 27800 37 9
Kunst Tonda 3470 4 350 9
Pečta Radek 2140 8 3010 7
24 Rybí řev Rajdl Jarda 11260 6 16380 17 9 620 13 8100 20 14 24480 37 10
Zeman Tomáš 4680 1 2290 3
Radil Miroslav 440 10 5190 4
11 Uničov Hrabal Vladimír 2860 7 9230 22 15 2430 7 9020 15 5 18250 37 11
Janečka Martin 4780 6 4740 2
Rajko Josef 1590 9 1850 6
17 Rive feeder tým Vydra Filp 6550 2 8610 23 18 26610 1 31660 15 3 40270 38 12
Srb Roman 1690 8 3690 4
Špitálský Václav 370 13 1360 10
15 Hakim team Nerad Rosťa 6660 5 14130 14 6 4450 6 8870 25 19 23000 39 13
Kabourek Václav 3910 6 2450 12
Kodad Daniel 3560 3 1970 7
7 Mosela Bromovský Petr 4900 1 7180 22 17 3900 2 14850 17 9 22030 39 14
Prepsl Jan 1010 11 410 8
Staněk Karel 1270 10 10540 7
12 Berounští medvědi Podlaha Jaroslav 1570 12 22290 25 19 2220 5 11260 17 10 33550 42 15
Podlaha Adam 500 12 5660 9
Váňa Martin 20220 1 3380 3
6 River feeder tým Komora Martin 6850 9 12240 18 11 2090 9 7390 25 20 19630 43 16
Hájek Ondřej 2410 5 3010 10
Peterka Jaroslav 2980 4 2290 6
13 Tubertini II Štětinová Iva 4160 5 7240 22 16 4360 1 9060 21 18 16300 43 17
Shershen Volodimir 1830 7 1810 9
Kameník Jiří 1250 10 2890 11
23 Jizera Varga Láďa 1250 10 6820 28 21 3140 4 29550 17 8 36370 45 18
Horák Vladimír 1730 7 1360 11
Pietrzyk Piotr 3840 11 25050 2
8 Kaprňák tým A Havlíček Petr 5870 10 13670 20 13 0 11 22300 26 21 35970 46 19
Ludvík Jiří 4770 7 21980 3
Poskočil Petr 3030 3 320 12
2 Browning Sičák Pavel 1220 8 18240 19 12 820 11 4720 28 22 22960 47 20
Matas Miroslav 15510 2 2120 6
Vymazal Petr 1510 9 1780 11
10 Black Bass Ouředníček Jan 2500 6 6520 28 22 6260 2 8900 20 13 15420 48 21
Matouš Jan 3470 10 1700 8
Vejvoda Jan 550 12 940 10
20 Pohoda MO Háje Kuchař Petr 770 12 1920 34 24 5980 3 8900 18 12 10820 52 22
Černý Tomáš 70 11 2920 4
Bank Jan 1080 11 0 11
21 KEFAS Feeder team Špánek Milan 2550 9 7450 25 20 1780 7 4350 29 23 11800 54 23
Grofová Lenka 2880 11 990 12
Krieger Roman 2020 5 1580 10
14 Kapříci Čelákovice Špitálská Aneta jun 3820 9 6366 30 23 830 11 1890 31 24 8256 61 24
Zumr Michal jun 1556 12 1060 9
Kapusta Lukáš jun 990 9 0 11
19 Rybáří Žatec Jurkovič Jan 1200 13 1440 38 25 0 12 1800 37 25 3240 75 25
Krištofy Roman 0 12 480 13
Vaněček Jiří 240 13 1320 12
sdílení obsahu
error