Náš Facebook napodruhé.  Když se nedaří tak se prostě nedaří. Někdy protože tomu nevěnujete dostatečnou pozornost a někdy protože se vám prostě jenom nechce.  Bohužel nepatříme mezi milovníky Facebooku, taky je to dostatečně vidět.  První Facebookovou stránku jsme vytvořili ve čtvrtekale nepřežila pátek 🙂 když se nedaří tak se prostě nedaří.  Sice se k ní přihlásilo za 12 hodin asi 300 lidí.  Kterým se tímto omlouváme. Ale tak dlouho jsme blbli s nastavením účtu a změnou jména účtu,  která jsme si vyměnili za naše začáteční, (Jan Jirka – chtěli jsme tam Jan a Jirka – ale to už vůbec nešlo), až z toho vznikl paskvil Jan Jirka a milí Facebooce se nějak nasral a napsal nám –  jméno můžete znovu změnit za 60 dní –  Málem jsem umřel smíchy.  Dovršením všeho bylo, že jsem v tom návalu zapomněl, autorizoval,  vytvořenou Facebook aplikaci na propojení Facebooku a blogu (https://rybarina.fousuvcancak.cz/).  A bylo dokonáno.  Facebook je mrtvý. ha ha ha.  Email byl plný zpráv typu:


Dobrý den,

Požádali jsem vás, abyste ověřili svou totožnost, protože podle všeho máte víc účtů nebo a … bla bla bla

Děkujeme!
tým Facebooku


Tak to se fakt povedlo. Účet zablokovaný, neautorizované propojení aplikace a zmršený jméno – to je fakt pecka 🙂 Co teď ??? sice by nebyl problém vše znovu autorizovat, ale jméno by jsme změnili, až za 60 dní. A zprovoznit to by stálo zase další čas.

Tak na podruhé znovu a další účet a nová stránka.

Tentokrát jsem, už nezapomněl a nejdříve byla vytvořena nová app-ka na propojení blogu a Facebooku, raději jsem ji nechal autorizovat hned než se odeslal první příspěvek, abych zase nemusel někam posílat naše kopie dokladu a vysvětlovat co se stalo. Hi hi hi.

A konečně je stránka na světě a v plném provozu. Co dodat hm… někdy se prostě nedaří. Na naší Fecebookové stránce najde vždy nové odkazy z blogu, které byli zveřejněny a odesílají se automaticky díky aplikaci na jedno kliknutí na Facebook.  Editováním stránky facebooku byl pověřen Honzík Ouředníček a Míra Stejskal. Co se nás dvou týká vystačíme si prozatím s naším Blogem 🙂 

Stránku si můžete vyhledat  snadno podle názvu na Facebooku nebo použít Messengera

A mi dva si zase můžeme vzít své hloupé mobily co nemají internet, ale jsou vodotěsné a jít v klidu na ryby 🙂

a tady jsou nové linky:

https://www.facebook.com/JettyTv/

Written by