Navědomost se dává, že jsem se právě narodil, je mi jeden den, jmenuji se Kuba, já i maminka jsme zdrávi a jsem pokračovatel rodu Ouředníčků, měřím 49cm a vážím 3,5kg. Jen svému tatínkovi a dědečkovi trošku zamotám hlavu s jejich přezdívkama, protože jsem taky JO, ale to vůbec nevadí, protože jsem se právě rozhodl, že budu taky rybář. Vlastně já už byl dávno rozhodnutej…Tak někdy na rybách… a veselé Vánoce.  “JOU”

 

 

mimi2
JO JO … U táty je nejlíp …
sdílení obsahu
error
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Filip.V

Ahoj kluci (všichni tři). Honzo, Jirko, oboum blahopřeji a Kubíkovi přeji vše nejlepší do života. Zároveň všem třem přeji krásný a velmi úspěšný nový rok 2016. Filip Vydra

Chřenovák

Kubo at se ti daří ☺☺

Fiš Miš

Supr úlovek .Blahopřeji a přeji hlavně zdraví a pohodu všem JoJoJo a obsluze kolem. Bujarého Silvestra a v novém roce naviděnou.

sli70

Moc blahopřeji jak tatínkovi tak i dědečkovi

Ivan Šimko

Velká gratulace :-)))

Patrik

Moc hezký dárek pod stromeček. Kubíku, přeji tobě, mamince i celé rodině hodně štěstí, zdraví a ať ti všechno vychází. A všem samozřejmě šťastné a veselé!

Jana

NA SVĚTĚ TĚ VÍTÁME…
Na světě tě vítáme,
skleničku pozvedáme:
Ať jsi zdravé miminko,
když stonáš, jenom malinko,
ať všechny děti tě maj rádi
a jsou tvoji kamarádi,
ať nám rosteš jako z vody
a s odhodláním vyjdeš schody
do dalších pater života
a provází tě dobrota,
láska, upřímnost a laskavost,
všeho potřebného ať máš dost.

Ahoj Kubíku,
Tak ti přeji do života elán po tatínkovi, rozvážnost po dědovi, moudrost po babičce a lásku po mamince. Samo sebou i zdravíčko, tobě, mamince i celé rodině…. A veselé Vánoce Vám všem.