…zde, řáděj …

 

 

jetty-1“Jetty”

Dostatečně šílenej vandrák co dělá – Webmástra, kameru, střih, a plno jinejch blbin.

 

 

foto-1“JO”

Chodící encyklopedie a živej PDF katalog rybařiny. Znám ho pár let a ještě jsem od něj neslyšel odpověď  “nevím, neznám, neumím”.

 

 

m547

“Myron”

Je pohodář, od přírody organizátor a ředitel všeho. To co dává jinejm zabrat zvládá levou zadní. Nechápu kde na to bere čas a energii.

 

 

má plné bříško našich pelet“JOJO”

Dotáhnul spoustu věcí, co ho táta naučil, do absolutní dokonalosti, a tak se dá říct, že v mnoha směrech předčil svého učitele.

 

 


Ostatní pisálkové …


 


HUDBA …


 

WOSTRUHA


 WALDA25

WALDA GANG a seriál o rybařině JAK SE


Jaroslav JAK Kratěna

jaroslav-kratěna

Jak přišel JAK k přezdívkám, mimochodem JAK mu neříkáme to je jeho signatura (podpis), když něco napíše a tak v textu píšeme taky JAK prakticky všude, už jsme si na to prostě zvykli. Přezdívky má Kráťa, totiž trošku složité, vlastně mu říkáme „Ála“ nebo „Alajuk“. Ála to je zdrobnělina Alayuka (Alejuka). Ptáte se proč Alayuk. Je to vlastně přesmyčka slov Alaska (Aljaška) a Yukon a pochází z jeho emailové adresy. Čas od času po něm chci nějakou maličkost a tak mi vždy nezapomene připsat do textu „a nezlob vetchýho“, pravda beru to s rezervou, protože sám vím, že každý ráno jak JAK vstane, obejde svižným krokem celý Dvůr Králové, neb udržovat konci je nutné a tak by se spíše hodila přezdívka Železný Dědek, ale Alayuk je lepší. To jen pro případ, že byste ho ráno potkali, jak si to JAK mašíruje kolem Dvora. – Jetty.


Kalhoty prsačky,
udice, přívlač,
s tím vlezeš do vody,
nejde to jináč

Do vody pstruhový,
ta břehy nebere,
krasavec duhový,
za chvíli zabere

Nicméně bude-li
tomu snad naopak,
přečteš si v posteli,
co o tom napsal JAK


 

9
Odpověď

3 Comment threads
6 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na

To je dost, že ses nám ozval, doufám, že se i ukážeš! Bambuláku a vem tu svoji prdelku opálenou a koukejte se přijet ukázat na Mazec Cup!!!Prasátko se už nemůže dočkat, až se bude rožnit a soudek je naraženej….

Jan Vejvoda

Čau bambuláci stránky supr,Jindřišská 16 taky dobrá.Mmluvil jsem s Jiřinou o možném přidání článku a fotek,ale jsem počítačový inženýr a nevím jak na to. Ten sněžnej z hor s tim trdým by mi neporadil? Rád vás někdy uvidim a zajdem na ryby. Zatim díky FišMiš.