TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU feeder 2017
Datum Název akce Místo konání Typ soutěže Číslo revíru Pořadatel Garant
1.4.2.4.2017 MS KLUBU 2017 ?     F.I.P.S.ed  
15.4.2017 Dětský náborový závod ? Náborový ? odbor LRU Feeder JÚS Pešek
22.4.-23.4.2017 1. kolo 1. LIGA Krásno-Desná 1A Bodovaný 471 027 MO ČRS Český Šternberk Kolařík
22.4.-23.4.2017 1.kolo Divize/KP ÚSMP Sázava 5 Bodovaný 401 011 MO ČRS Praha 8 Stejskal
29.4.2017 1.kolo KP JÚS Vltava 23 Hluboká Nebodovaný 421 075 odbor LRU Feeder JÚS Toman
29.4.2017 1.kolo Divize/KP MRS Dyje 3 Bodovaný 461 020 MO MRS Brno Maťák
29.4.2017 Dětský náborový závod Labe 19 Sedlčánky Náborový 411 051 MO ČRS Praha 8 Ouředníček
29.4.-30.4.2017 Přebor Čech 2017 Kačák 4 Nebodovaný 411 033 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
6.5.2017 1.kolo II. Liga sk B Labe 28 Pardubice Bodovaný 451 031   Zavřel
6.5.-7.5.2017 2.kolo 1. LIGA Vltava 20 Týn nad Vlt. Bodovaný 421 090 MO ČRS Český Šternberk Stejskal
13.5.2017 1.kolo Divize/KP SvÚS Labe 8 Bodovaný 441 024 MO ČRS Litoměřice Novák
13.5.-14.5.2017 1. kolo Divize/KP SÚS Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
13.5.2017 1.kolo Divize/KP SMS Bečva Bodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
14.5.2017 2.kolo Divize/KP SMS Bečva Bodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
20.5-21.5.2017 1.kolo II. Liga sk A Vltava 23 Hluboká Bodovaný 421 075 MO ČRS Český Šternberk Toman
20.5.2017 Dětský náborový závod ? Náborový ? odbor LRU Feeder JÚS Pešek
10.6.-11.6.2017 1.kolo DivizeJÚS/2.kolo KP Vltava 23 České Vrbné Bodovaný 421 075 odbor LRU Feeder JÚS Pavlovič
10.-11.6.2017 3.kolo 1. LIGA LABE Libochovice Bodovaný 441 039 MO ČRS Český Šternberk Novák
17.6.-18.6.2017 2.kolo II. Liga sk A Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Český Šternberk Peterka
17.6.2017 2.kolo II.Liga sk B Morava 10 Uherské Hradiště Bodovaný   MO MRS Uherské Hradiště Břoušek
25.6.2017 1.kolo AWA-S CUP 2017 Jihlava 7/8 Nebodovaný 461 056 MO MRS Třebíč Denemarek
24-6.25.6.2017 MS – 2017 PORTUGALSKO     F.I.P.S.ed Štěpnička
8.7.-9.7.2017 Pohár Kukajících Vlků Labe 13 Liběchov Nebodovaný 441 028 MO ČRS Neratovice Koubek
12.8.2017 O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE Jihlava 9 Náborový 461 057 MO MRS Třebíč Černý
19.8.-20.8.2017 Grand Prix Moravy Tovačov Bodovaný   MO ČRS Tovačov Svitek
26.8.-27.8.2017 2.kolo Divize/KP ÚSMP ? Bodovaný   MO ČRS Praha 8 Ouředníček
26.8.2017 2.kolo Divize JÚS/3.kolo KP Vltava 20 Bodovaný 421 090 odbor LRU Feeder JÚS Pešek
26.8.2017 2.kolo AWA-S CUP 2017 Dyje 7 Nebodovaný 461 026 MO MRS Brno Šabata
2.9.2017 2.kolo Divize/KP SvÚS Labe 10 Bodovaný 441 026 MO ČRS Litoměřice Novák
2.9.-3.9.2017 2. kolo Divize/KP SÚS Labe 19 Sedlčánky Bodovaný 411 051 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
2.9.2017 3.kolo II.Liga sk B Dyje 7 Bodovaný 461 026 MO MRS Brno Pečta
9.9.-10.9.2017 MiČR Labe 18 Brandýs nad Labem Bodovaný 411 050 MO ČRS Čelákovice Srb
16.9.-17.9.2017 Sázavský 4BOJ Sáza 5/6 Nebodovaný 401 011 MO ČRS Praha 9 Kyje Prepsl
16.9.2017 Podzimní košíček dvojic Rokytná 6 Náborový 461 126 MO MRS Třebíč Černý
16.9.-17.9.2017 OPEN TOUR Strhaná Hráz Nebodovaný   odbor LRU Feeder JÚS Pešek
23.9.-24.9.2017 3.kolo AWA-S CUP 2017 Měřín Nebodovaný   MO MRS Třebíč Pečta
23.9.-24.9.2017 Šternberský Feeder CUP Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Český Šternberk Štěpnička
28.9.2017 Dětský náborový závod ? Náborový ? odbor LRU Feeder JÚS Pešek
30.9.-1.10.2017 4.kolo 1. LIGA Domanín Bodovaný   MO ČRS Český Šternberk Maťák
7.10.-8.10.2017 Gran Prix Čech Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Neratovice Velebný
14.10.2017 2.kolo Divize/KP MRS Sázava 19 Bodovaný 461 130 MO MRS Žďár nad Sázavou Stárek
14.10.-15.10.2017 3.kolo II.Liga sk A Labe 9 Bodovaný 441 025 MO ČRS Český Šternberk Nerad
14.10.-15.10.2017 Mazec Cup 2017 Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Praha 8 Stejskal
28.10.2016 Memoriál Vladimíra Králíka Bečva Nebodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
? MATRIX CUP 2017 Veslařský kanál Račice Nebodovaný 441 501 MO ČRS Šumperk Kolařík
sdílení obsahu