TERMÍN NÁZEV AKCE MÍSTO KONÁNÍ ČÍSLO EVÍRU POŘADATEL KATEGORIE DO ŽEBŘÍČKU TYP SOUTĚŽE GARANT
8. – 9.4 Mazalův memoriál Břeclav, Dyje3 461020 MO MRS Uherské Hradiště Preston Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
15. – 16.4. I. liga – 1. kolo Břeclav, Dyje 3 461020 MO MRS Uherské Hradiště Preston Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
15. – 16.4. Středočeská juniorka – jarní kolo Kouřimka 1 411042 MO ČRS Plaňany U15 – U20 Zahrádka
22. – 23.4. NOVA DOMUS 24. ročník J.Hradec, Nežárka 4 421052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
29.4 .- 30.4. II. liga – 1. kolo – A J.Hradec, Nežárka 4 421052 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25
29.4 .- 30.4. II. liga – 1. kolo – B Labe,Sedlčánky 411051 MO ČRS Plaňany Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka
29.4 .- 30.4. II. liga – 1. kolo – C Ondřejnice 1A 471089 MO ČRS Ostrava Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
6.-7.5 MeMiČR handikepovaných Jizera 4 411027 MO ČRS Kladruby,
MO ČRS Mladá Boleslav
Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka,Porhansl, Kučera
13. – 14.5. MiČR U15 – 25 Desná 1A, Šumperk 471027 MO Šumperk U15 – U25 Ing. Kolařík
20. – 21.5. ME Itálie Itálie nebodovaný do žebříčku
20. – 21.5. MiČR žen Kačák 3 411033 ženy
27.-28.5. Pohár Krále Jiřího z Poděbrad Poděbrady, Labe 411054 MO ČRS Poděbrady Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka
2.- 3.6. II. liga – 2. kolo – A Vltava 23, Hluboka 421075 MO ČRS J.Hradec Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
2.- 3.6. II. liga – 2. kolo – B Jizera 4 411027 MO ČRS Mladá Boleslav Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka
2.- 3.6. II. liga – 2. kolo – C Morava 10 461094 RSK Jižní Morava Muži, ženy, U15 – U25
9.- 10.6. MS handicapovaných Srbsko Srbsko nebodovaný do žebříčku
9.- 10.6. MS veteránů Srbsko Srbsko nebodovaný do žebříčku
10.-11.6.
17.-18.6. 21. MeMiČR Pardubice 451031 RSK Pardubice Muži, ženy, U15 – U25 Bačina
25.-26.6. I. liga – 2. kolo Kačák 3 411033 MO ČRS Nové Strašecí Muži, ženy, U15 – U25 členové odboru
1.-2.7. Územní přebory, divize členové odboru
8. – 9.7 Labský pohár Hradec Králové ,Labe 451034 MO ČRS H.KRÁLOVÉ Muži, ženy, U15 – U25 Bačina
15.-16.7 I. liga – 3. kolo Hradec Králové ,Labe 451034 MO ČRS Třebechovice Muži, ženy, U15 – U25
22.-23.7. Mušovský pohár Dyje 7, Pasohlávky 461026 MO MRS Třebíč Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
29. – 30.7. Robinson CUP MO ČRS Příbor Muži, ženy, U15 – U25 Ing.Kolařík
29. – 30.7 MS klubů Francie Francie nebodovaný do žebříčku
5. – 6.8 VETERÁN CUP Pardubice 451031 RSK Pardubice nebodovaný do žebříčku nebodovaný Bačina
12.-13.8 MS juniorů U15-25 Irsko Irsko / Itálie nebodovaný do žebříčku
19.- 20.8 VC Hané Mohelnice MO Mohelnice Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
26.8. – 27.8. MS Žen Maďarsko Maďarsko nebodovaný do žebříčku
26.8. – 27.8. Přerovský pohár – Sarfix Cup Přerov, Bečva 471005 MO MRS Uherské Hradiště Preston + MO ČRS Přerov Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
2. – 3.9. Rive cup Hracholusky 431028 MO ČRS Plzeň 1 Muži, ženy, U15 – U25 Louda
2. – 3.9. Středočeská juniorka – podzimní kolo Labe 21 411053 MO ČRS Nymburk U15 – U20 Havlina
2. – 3.9. Štětský pohár Labe 13 441028 MO Štětí U15 – U25 Pokorný Martin
9. – 10.9. MS národů Belgie Belgie nebodovaný do žebříčku
9. – 10.9. II. liga – 3. kolo – A Sedlčánky/Berounka USMP Muži, ženy, U15 – U25
9. – 10.9. II. liga – 3. kolo – B – COLMIC Labe 13 441028 MO ČRS Štětí Muži, ženy, U15 – U25
9. – 10.9. II. liga – 3. kolo – C Bečva 2, Přerov 471005 MO ČRS Přerov Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
16.-17.9. I. liga – 4. kolo Desná 1A, Šumperk 471027 MO ČRS Šumperk Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
23.-24.9. II. liga – 4. kolo – A Hracholusky 431028 MO ČRS Plzeň 1 Muži, ženy, U15 – U25 Louda
23.-24.9. II. liga – 4. kolo – B – COLMIC Mělník, Labe 411046 MO ČRS Mělník Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka
23.-24.9. II. liga – 4. kolo – C Dyje 5, Pavlov 461024 Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
30.9 – 1.10. Pohár kněžny Ludmily – 22. ročník Mělník, Labe 411046 MO ČRS Mělník Muži, ženy, U15 – U25 Zahrádka
7.-8.10. Územní přebory, divize členové odboru
14 – 15.10. Pohár Perštejn Pardubice 451031 RSK Pardubice Muži, ženy, U15 – U25 Bačina

sdílení obsahu
error