Jsem moc smutný z toho, že Vám musím oznámit tak tragickou zprávu.

18.9.2018 v odpoledních hodinách navždy dotlouklo srdce, rockové legendy, velkého muzikanta, zpěváka a textaře Vládi Šafránka. 

 

 


“Šafrdo moc děkujeme za krásnou písničku, moc si toho vážíme, budeš nám chybět. Upřimnou soustrast celé rodině i kapele. Chlapci držte se…”

JettyWalda Gang 

Vláďa Šafránek zemřel.
Dnes v pozdních odpoledních hodinách navždy dotlouklo srdce Našeho kamaráda a zpěváka ,božského Vládi Šafránka.
Vláďa je Bůh.

 


“Nevím co psát… Možná až budu mít na to trochu víc sil. Byl jsi pro mě kamarád a přítel. Byl jsi pro mě bratr, inspirace, motivace. Byl jsi nepříjemnej dědek, ale i zimní slunce. Byl jsi legenda za svůj život, budeš mi chybět. Ostatně jako jsem ti psal dnes ráno, že mi chybíš. Opatruj se na další cestě a doufám, že se jednou zase shledáme, kamaráde můj,”

Člen Walda Gangu Marcus Tran


“Miluju Tě a nikdy nepřestanu. Byl jsi jedinej zrzavej krásnej chlap na světě, byl jsi výjimečnej a nikdy jsem se s tebou nenudila,”

Martina Gavriely


„Nevím co napsat, nevím co říct. Dneska nás do hudebního nebe navždy opustil náš kamarád, úžasnej člověk, zpěvák a autor Vláďa Šafránek. Vy, kterým dával radost, vzpomínejte na něj stejně tak jako na něj vždycky budeme vzpomínat my. Vláďo pořád nám budeš chybět. Špatně se to píše, moc to bolí.“

kapelník Harleje Tonda Rauer


 

 

sdílení obsahu
error

Written by 

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chřenovák

Velká škoda Šafrdy