TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU feeder 2018 neschválená verze 
Datum Název akce Místo konání Typ soutěže Číslo revíru Pořadatel Garant
26.-27.5. 2018 MS KLUBU 2017 Belarus   F.I.P.S.ed Černý
17.3.2018 Zimní liga JČÚs Blanice – Vodňany Nebodovaný 421 601 JÚS Křenek
30.3.2018 Zimní liga JČÚs České Budějovice Vltava 23 Nebodovaný 421 075 JÚS Pešek
7.4.2018 O Mistra Mušova Dyje 7 Mušov Nebodovaný 461 026 MRS Šabata
14.4.2018 1. kolo II. Liga sk. B Bystřice Pernštejnská 2 Bodovaný 461 010 MRS Zavřel
14.4.2018 Dětský závod Velikonoční Lužnice 4 Tábor Nebodovaný 421 035 JÚS Pešek
21.4.-22.4.2018 Přebor Čech 2018 Kačák 4 Nebodovaný 411 033 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
21.4.2018 1. kolo Divize/KP MRS – MAVER CUP Sázava 19 Bodovaný/Nebodovaný 461 131 MRS Stárek
28.4.2018 Pohár Předsedy SÚS Stržený Nebodovaný SÚS Zahrádka
28.4.2018 Dětský náborový závod Labe 19 – Sedlčánky Nebodovaný 411 051 MO ČRS Praha 8 – Kobylisy Ouředníček
5.-6.5.2018 Gran Prix Čech Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Neratovice Koubek
12.-13.5. 2018 1. kolo Divize/KP JČÚS Vltava 23 České Vrbné Bodovaný/Nebodovaný 421 075 JČÚs Paulovič
12.-13.5. 2018 1.kolo 1. LIGA Vltava 23 – Hluboká nad Vltavou Bodovaný 421 075 MO ČRS Praha 8 – Kobylisy Stejskal
19.-20.5.2018 1.-2. kolo Divize/KP SMS Bečva Bodovaný/Nebodovaný Kroča
19.-20.5.2018 1. kolo Divize/KP SÚS Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
19.-20.5.2018 1. kolo DivizeÚSMP/KP Berounka 2 Bodovaný/Nebodovaný 401 002 MO ČRS Praha 8 – Kobylisy Stejskal
26.-27.5.2018 1. kolo Divize VÚČ/KP Labe 33 Bodovaný/Nebodovaný 451 036 MO ČRS Jaroměř Sičák
19.-20.5.2018 1. kolo divize/KP SvÚS Labe Lovosice Bodovaný/Nebodovaný 441 024 Novák
19.5.2018 Bambi dětský závod Lužnice 5 Planá nad Lužnicí Nebodovaný 421 036 JÚS Pešek
26.-27.5.2018 1.kolo II. Liga sk A Labe Veletov Bodovaný 411 056 MO ČRS Kolín Raidl
9.6.2018 2. kolo II Liga sk.B Morava 10 Bodovaný 461 094 MRS Zavřel
9.-10.6.2018 2. kolo 1. LIGA Labe 19 Sedlčánky Bodovaný 411 051 MO ČRS Český Šternberk Srb
9.6.2018 Feeder Cup JČÚs Vltava 23 Hluboká nad Vltavou Nebodovaný 421 075 JÚS Křenek
16.-17.6.2018 2. kolo II. Liga sk A Labe Kopisty Bod 441 026 MO ČRS Litoměřice Karásek
23.6.2018 MAVER CUP 2. kolo Pavlovice Nebodovaný nesvazová Chadraba
30.6.-1.7.2018 2. kolo Divize/KP MRS/ 3. kolo MAVER CUP Měřín Bodovaný/Nebodovaný nesvazová Tomšík
2.-8.7.2018 MS – 2018 Itálie F.I.P.S.ed Štěpnička
14.-15.7.2018 Pohár Kukajících Vlků Labe 13 Liběchov Nebodovaný 441 028 MO ČRS Neratovice Koubek
21.-22.7.2018 Barbus Cup – dvojice Labe 25 Nebodovaný 411 057 MO ČRS Týnec nad Labem Buriánek
25.-26.8.2018 GP Morava Morava 1é Uherské Hradiště Bodovaný 461 094 ÚS SMS Hrabal
18.8.2018 O pohár starosty města Třebíče Jihlava 9 Náborový 461 057 MRS Oliva
25.-26.8.2018 2. kolo Divize ÚSMP/KP Berounka 2 Bodovaný/Nebodovaný 401 002 MO ČRS Praha 8 – Kobylisy Stejskal
1.9.2018 3. kolo II. Liga sk. B Dyje 7 Mušov Bodovaný 461 026 MRS Zavřel
1.9.-2.9.2018 2. kolo divize SÚS/KP Labe 18 Brandýs nad Labem Bodovaný/Nebodovaný 411 050 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
8.-9.9.2018 2. kolo Divize VÚČ Labe 33 Bodovaný/Nebodovaný 451 036 MO ČRS Jaroměř Sičák
1.-2.9.2018 2. kolo Divize/KP SvÚS Labe Mlékojedy Bodovaný/Nebodovaný 441 025 MO ČRS Litoměřice Novák
8.9.2018 Podzimní košíček Dvojice Rokytná 6 Nebodovaný 461 126 MRS Černý
8.-9.9.2018 3.kolo II.Liga sk A Labe 18 Brandýs Bodovaný 411 050 MO ČRS Brandýs nad Labem Kabát
8.-9.9.2018 Sázavský Čtyřboj Sázava 5 Nebodovaný MO ČRS Dejvice Selucký
15.-16.9.2018 Mezinárodní MiČR Veslařský kanál Račice Bodovaný 441 501 MO ČRS Český Šternberk Štěpnička
22.9.2018 Dětský závod Svatováclavský Lužnice 5 Planá nad Lužnicí Nebodovaný 421 036 JÚS Pešek
22.9.23.9.2018 Šternberský Feeder CUP Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Český Šternberk Štěpnička
29.-30.9.2018 3.kolo 1. LIGA Sázava 6 Bodovaný 411 077 MO ČRS Český Šternberk Štěpnička
29.-30.9.2018 2. kolo Divize/KP JČÚs Vltava 20 Nový Dvůr Bodovaný/Nebodovaný 421 090 JČÚs Pešek
6.-7.10.2018 Mazec Cup 2018 Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Praha 8 – Kobylisy Ouředníček
13.-14.10.2018 4. kolo 1. Liga Labe Litochovice Bodovaný 441 023 MO ČRS Litoměřice Novák
21.10.2018 Memoriál V. Králíka Bečva 2 Nebodovaný 471 005 ÚS SMS Kroča
26.-28.10.2018 Feeder Maraton dvojic Labe 18 Brandýs Nebodovaný 441 050 MO ČRS Brandýs nad Labem Kabát
2.12.2018 Zimní liga JČÚs Vltava 20 Nebodovaný 421 090 JÚS Paulovič
Datum Název akce Místo konání Typ soutěže Číslo revíru Pořadatel Garant
sdílení obsahu
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Chřenovák

To budou dvakrát Všenory na divizi?