Zasedání ODBORU LRU FEEDER 9.11.2019 – stručný přehled + předběžný, zatím NESCHVÁLENÝ Termínový kalendář pro rok 2020

Velmi stručně se pokusím shrnout nejdůležitější údaje:

Z I. Ligy sestupují:

Feeder Team Český Šternberk

CRESTA Feeder Team MO Litoměřice

Do I. ligy postupují:

  1. II. LIGA „A“–postupující-Barbus Feeder Team MO ČRS Čáslav
  2. II. LIGA „B“–postupující-Feeder Team MO Přerov pro SMS

 

Složení I.LIGY LRU Feeder 2020

PRESTON Feeder Team –MRK.CZ -MRS

MAVER FEEDER TEAM MORAVIA -MRS

TUBERTINI FEEDER TEAM ČRS-SÚS MO Mladá Boleslav

COLMIC -STRÉCI -MRS

River Feeder Team MAVER MO P-9 Vysočany

MAVER Feeder Klub Třebíč

Crazy Anglers Feeder Team MoTovačov ÚS Severní Morava a Slezko

MATRIX Fishing Feeder Team Územní svaz pro Severní Moravu a Slezsko

Garbolino Feeder Team „Na soutoku“ MO Mělník

MATRIX Feeder MO ČRS Český Šternberk

Kaprňák MO ČRS Čáslav –Sensas Feeder Team

Trabucco-Pohoda Fishing A MO Praha 11 Háje

Barbus Feeder Team MO ČRS Čáslav

Feeder Team MO Přerov pro SMS

 

  1. II. LIGA skupina A

Sestupující

  1. místo ČRS KARAS FEEDER TEAM
  1. místo Feeder Team Český Šternberk
  1. místo Feeder team MO Brandýs n.L. –Stará Boleslav
  1. místo Kukající Vlci Feeder Team MO ČRS Smečno
  1. místo Rybářský kroužek -ZÚS

9.místo KEFAS Feeder Team ČRS

 

Postupující

ÚSMP LK Baits Feeder Team

SÚS Browning Feeder Team CZ ČRS

SvÚSPRO Feeder MO Roudnice

JÚSSTM Feeder Team JčÚS

ZÚS MO Přeštice

 

Složení II.LIGA skupina A LRU Feeder 2020

Feeder Team Český Šternberk

CRESTA Feeder Team MO Litoměřice

RIVE Feederboys.cz –MO Čelákovice

HONZOVORYBARENI.CZ MO PROTIVÍN

MKM Team JČÚS

Feeder Team HSK Mariánské Lázně

Trabucco Feeder Team Praha

TUBERTINI SEVER MO MOST

ABRAMIS Feeder Team -SÚS

LK Baits Feeder Team

Browning Feeder Team CZ ČRS

PRO Feeder MO Roudnice

STM Feeder Team JčÚS

MO Přeštice

 

    II. LIGA skupina B

Sestupující

  1. místo Chemical Brothers ČRS
  1. místo VVHH Feeder Team Hradec Králové -ČRS

Nikdo nesestupuje

 

Postupující

MRS

SMS Preston Feeder Team Morava ČRS

 

Složení II. LIGA skupina B 2020

 

Feeder team MO Olomouc US sev. M. a S.

Feeder Team Krnov ÚS SMS

GARBOLINIO DELTA TEAM -MRS

Feeder dream team Moravia -ÚS SMS

Prostějov feeder team -MRS

Milo Feeder Team JIHOSEVERÁCI -SMS

VIPA TRABUCCO Feeder Team Jižní Morava -MRS

Colmic feeder team Polička MRS

Feeder tým Třebechovice pod Orebem ČRS

Mušováci FEEDER Team -MRS

Poslední Mohykáni -ČRS

Preston Feeder Team Morava ČRS

Chemical Brothers ČRS

VVHH Feeder Team Hradec Králové -ČRS

 


PŘEDBĚŽNÝ TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU FEEDER 2020
18.01.2020   Zmrzlý FeederCup Vltava 26 Český Krumlov náborový 421 079 JčÚS Paulovič
14.03.2020   Zimní Liga 3. kolo Vlatava 20 Týn – kasárna náborový 421 090 JčÚS Pešek
28.03.2020   Sensas dvojice Domanín Bystřice Pernštejská náborový 461 010 MRS Zavřel
05.04.2020 06.04.2020 O Mistra Mušova Dyje 7 nebodovaný 461 026 MRS Šabata
10.04.2020 11.04.2020 1. kolo II. Liga sk B. Desná 1A bodovaný 471 026 MRS Janiš
11.04.2020 12.04.2020 Trabuco Cup Sázava 7 náborový 411 078 Kácov Viktora
18.04.2020   DZ Velikonoční 2. kolo juniorky Lužnice 4 Tábor náborový 421 035 JčÚS Pešek
18.04.2020 19.04.2020 1. kolo 1. Liga Dyje 7 bodovaný 461 026 Český Šternberk Šabata
25.04.2020   Dětský náborový závod Sedlčánky Labe 19 náborový 411 051 Praha 8 Ouředníček
25.04.2020 26.04.2020 1.kolo II.Liga sk A Kačák 4 / Labe Bovovaný ?   Sičák
25.04.2020   1. kolo divize MRS / Maver Cup Sázava 19 nebodovaný/bodovaný 461 131 MRS Stárek
02.05.2020 03.05.2020 Gran Prix Čech Týnec nad Labem ? bodovaný 411 057 Mladá Boleslav Velebný
09.05.2020   1. kolo KP JčÚS Lužnice 1 Koloděje nebodovaný 421 012 JčÚS Křenek
09.05.2020 10.05.2020 2. kolo 1. Liga Vltava 20 Nový Dvůr bodovaný 421 090 JčÚS Stejskal
16.05.2020 17.05.2020 1 a 2 kolo Divize/KP SMS Bečva bodovaný/ nebodovaný 471 Tovačov Kroča
16.05.2020 17.05.2020 1. kolo Divize/KP SÚS Sázava 6 bodovaný/ nebodovaný 411 077 Český Šternberk Bromovský
16.05.2020 17.05.2020 1. kolo Divize/KP ÚSMP Labe 20 Hradišťko bodovaný/ nebodovaný 401 029 Praha 8 Stejskal
16.05.2020 17.05.2020 1. kolo Divize/KP VČ ÚS   bodovaný/ nebodovaný     Sičák
16.05.2020 17.05.2020 Feeder vs Plavaná Morava 10 Uherské Hradiště náborový 461 MRS Hanáček
23.05.2020 24.05.2020 1. kolo Divize/ 2.KP JčÚS Vltava 23 České Vrbné bodovaný/ nebodovaný 421 075 JčÚS Pešek
25.05.2020 29.05.2020 MS Club – Bulgaria Bulgaria MS klubů   FIPS-ed Maťák
30.05.2020   3. kolo Jč Juniorské ligy BAMBI Finále Lužnice 5 Planá n. Lužnicí náborový 421 036 JčÚS Pešek
30.05.2020 31.05.2020 Přebor Čech Sedlčánky/ Brandýs nebodovaný   Český Šternberk Bromovský
06.06.2020 07.06.2020 2. kolo II. Liga sk. B Hradecký rybník bodovaný Tovačov MRS Vik
06.06.2020 07.06.2020 MiČR 2020 – mládeže kadeti + junioři Měřín Bodovaný   Třebíč Stárek
13.06.2020 14.06.2020 1. kolo Divize/KP SvÚS Lovosice bodovaný/ nebodovaný 441 024   Novák
13.06.2020   Duo Feeder Cup Vltava 23 Hluboká nad Vlt. náborový 421 073 JčÚS Paulovič
13.06.2020 14.06.2020 Maver Cup Měřín náborový nesvaz MRS Tomšík
20.06.2020 21.06.2020 2.kolo II. Liga sk A Labe Lovosice bodovaný 441 024 Litoněřice Novák
27.06.2020 28.06.2020 MiČR 2020 Labe 28 Pardubice Bodovaný 451 031 RSK Pardubice Konopásek
04.07.2020 05.07.2020 Tubertini Cup 2020 Labe Týnec nad Labem nebodovaný 411 057 Mladá Boleslav Velebný
11.07.2020 12.07.2020 MS Francie   MS   FIPS-ed Štěpnička
11.07.2020 12.07.2020 Pohár Kukajících Vlků Labe Liběchov náborový 441 027   Koubek
25.07.2020 26.07.2020 Barbus Cup – dvojice Labe Týnec nad Labem nebodovaný 411 057 Kolín Buriánek
15.08.2020   Pohár starosty města Třebíče Jihlava 9 náborový 461 057 MRS Černý
22.08.2020 23.08.2020 GP Morava Morava 10 Uherské Hradiště bodovaný 461 Tovačov Hrabal
29.08.2020 30.08.2020 2. kolo divize SÚS/KP Kačák 4 Kamenné Žehrovice bodovaný/ nebodovaný   Český Šternberk Bromovský
29.08.2020 30.08.2020 3. kolo II. Liga sk. B Labe 31 Hradec Králové bodovaný 451 034 MRS Semrád
29.08.2020 30.08.2020 2. kolo Divize/KP ÚSMP Sázava 5 bodovaný/ nebodovaný 401 011 Praha 8 Stejskal
05.09.2020 06.09.2020 Sázavský Čtyřboj Sázava 5 náborový 401 011 Praha Selucký
12.09.2020 13.09.2020 2. kolo Divize/ 3. kolo KP JčÚS Vltava 20 Nový Dvůr bodovaný/ nebodovaný 421 090 JčÚS Tíkal
12.09.2020 13.09.2020 3. kolo 1. Liga Sázava 6/ Labe Mělník bodovaný 411 046 Český Šternberk Štěpnička
12.09.2020   Sensas dvojice Nová závlaha Římov náborový 461 126 MRS Černý
19.09.2020 20.09.2010 Šternberský Feeder CUP Sázava 6 náborový 411 077 Český Šternberk Štěpnička
25.09.2020 26.09.2020 4. kolo 1. Liga Labe Veletov bodovaný 411 056 Český Šternberk Buriánek
26.09.2020 27.09.2020 3. kolo II. Liga sk A Vltava 20 Nový Dvůr bodovaný 421 090 JčÚS Vojta
03.10.2020 04.10.2020 2. kolo Divize/KP SvÚS Labe Střekov   441 023 Litoněřice Novák
03.10.2020   2. kolo Divize MRS + KP MRs + Maver Cup Křetínka nebodovaný/bodovaný 461 068 MRS Štovčík
10.10.2020 11.10.2020 Mazec Cup 2020 Sázava 5 náborový 401 011 Praha 8 Ouředníček
10.10.2020   1. kolo Jč Juniorské ligy Václavský Lužnice 4 Tábor náborový 421 035 JčÚS Šmitmajer
24.10.2020 25.10.2020 Feeder Maraton dvojic         Sičák
31.10.2020   Zimní Liga 1. kolo JčÚS         Pešek
28.11.2020   2. kolo Zimní Liga JčÚS ? náborový   JčÚS Pešek
  10.10.2020 Memoriál V. Králíka Bečva nebodovaný   Tovačov Svitek
sdílení obsahu
error

Odpověď

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

  Subscribe  
Upozornit na