TERMÍNOVÝ KALENDÁŘ LRU feeder 2017
  Datum Název akce Místo konání Typ soutěže Číslo revíru Pořadatel Garant
  1.4.2.4.2017 MS KLUBU 2017 Španělsko   VZP Valencia F.I.P.S.ed  
2 22.4.-23.4.2017 1. kolo 1. LIGA Krásno-Desná 1A Bodovaný 471 027 MO ČRS Český Šternberk Kolařík
3 22.4.-23.4.2017 1.kolo Divize/KP ÚSMP Sázava 5 Bodovaný 401 011 MO ČRS Praha 8 Stejskal
4 29.4.2017 1.kolo KP JčÚS Vltava 23 Hluboká Nebodovaný 421 075 odbor LRU Feeder JÚS Toman
5 29.4.2017 1.kolo Divize/KP MRS Dyje 3 Bodovaný 461 020 MO MRS Brno Maťák
6 14.5.2017 Dětský náborový závod Labe 19 Sedlčánky Náborový 411 051 MO ČRS Praha 8 Ouředníček
7 29.4.-30.4.2017 Přebor Čech 2017 Kačák 4 Nebodovaný 411 033 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
8 6.5.2017 1.kolo II. Liga sk B Chrudimka Bodovaný 451 023 MO ČRS Hlinsko Zavřel
9 6.5.-7.5.2017 2.kolo 1. LIGA Vltava 20 Nový Dvůr Bodovaný 421 090 MO ČRS Praha 8 Stejskal
10 13.5.2017 1.kolo Divize/KP SvÚS Labe 8 Bodovaný 441 024 MO ČRS Litoměřice Novák
11 13.5.-14.5.2017 1. kolo Divize/KP SÚS Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
12 13.5.2017 1.kolo Divize/KP SMS Bečva Bodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
  13.5.2017 1. kolo AWA-S Cup 2017 Dyje 4 E Nebodovaný 461 324 MO MRS Zaječí Šabata
13 14.5.2017 2.kolo Divize/KP SMS Bečva Bodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
14 20.5-21.5.2017 1.kolo II. Liga sk A Vltava 23 Hluboká Bodovaný 421 075 MO ČRS Český Šternberk Toman
15 20.5.2017 Dětský náborový závod Lužnice 5 Náborový 421 036 odbor LRU Feeder JÚS Pešek
16 10.6.-11.6.2017 1.kolo DivizeJÚS/2.kolo KP Vltava 23 České Vrbné Bodovaný 421 075 odbor LRU Feeder JÚS Pavlovič
17 10.-11.6.2017 3.kolo 1. LIGA LABE Litochovice Bodovaný 441 023 MO ČRS Český Šternberk Novák
18 17.6.-18.6.2017 2.kolo II. Liga sk A Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Český Šternberk Koubek
19 27.5.2017 2.kolo II.Liga sk B Morava 10 Uherské Hradiště Bodovaný 461 094 MO MRS Uherské Hradiště Břoušek
21 24-6.25.6.2017 MS – 2017 PORTUGALSKO     F.I.P.S.ed Štěpnička
22 8.7.-9.7.2017 Pohár Kukajících Vlků Labe 13 Liběchov Nebodovaný 441 028 MO ČRS Neratovice Koubek
23 12.8.2017 O POHÁR STAROSTY MěstaTŘEBÍČE Jihlava 9 Náborový 461 057 MO MRS Třebíč Oliva
24 19.8.-20.8.2017 Grand Prix Moravy Tovačov Bodovaný   MO ČRS Tovačov Svitek
25 26.8.-27.8.2017 2.kolo Divize/KP ÚSMP Labe 19 Sedlčánky Bodovaný 411 051 MO ČRS Praha 8 Ouředníček
26 26.8.2017 2.kolo Divize JÚS/3.kolo KP Vltava 20 Bodovaný 421 090 odbor LRU Feeder JÚS Pešek
27 26.8.2017 2.kolo AWA-S CUP 2017 Dyje 7 Nebodovaný 461 026 MO MRS Brno Černý
28 2.9.2017 2.kolo Divize/KP SvÚS Labe 10 Bodovaný 441 026 MO ČRS Litoměřice Novák
29 2.9.-3.9.2017 2. kolo Divize/KP SÚS Labe 19 Sedlčánky Bodovaný 411 051 MO ČRS Český Šternberk Bromovský
30 2.9.2017 3.kolo II.Liga sk B Dyje 7 Bodovaný 461 026 MO MRS Brno Zavřel
31 9.9.-10.9.2017 MiČR Labe 18 Brandýs nad Labem Bodovaný 411 050 MO ČRS Čelákovice Srb
33 16.9.2017 Podzimní košíček dvojic Rokytná 6 Náborový 461 126 MO MRS Třebíč Černý
35 23.9.-24.9.2017 3.kolo AWA-S CUP 2017 Měřín Nebodovaný   MO MRS Třebíč Pečta
36 23.9.-24.9.2017 Šternberský Feeder CUP Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Český Šternberk Štěpnička
37 28.9.2017 Dětský náborový závod Lužnice 5 Náborový 421 036 odbor LRU Feeder JÚS Pešek
38 30.9.-1.10.2017 4.kolo 1. LIGA Domanín Bodovaný 461 010 MO ČRS Český Šternberk Maťák
39 7.10.-8.10.2017 Gran Prix Čech Labe 16 Neratovice Bodovaný 411 048 MO ČRS Neratovice Velebný
40 14.10.2017 2.kolo Divize/KP MRS Sázava 19 Bodovaný 461 130 MO MRS Žďár nad Sázavou Stárek
41 14.10.-15.10.2017 3.kolo II.Liga sk A Labe 10 Kopisty Bodovaný 441 026 MO ČRS Český Šternberk Nerad
42 28.-29.10.2017 Mazec Cup 2017 Sázava 6 Nebodovaný 411 077 MO ČRS Praha 8 Stejskal
43 28.10.2017 Memoriál Vladimíra Králíka Bečva Nebodovaný 471 005 MO ČRS Olomouc Kroča
44 11.11.2017 Jihočeská Zimní Feederliga Lužnice 5 Nebodovaný 421 036 odbor LRU Feeder JÚS Pešek