27.1.2019   Zmrzlý FeederCup Vltava 26 náborový 421 079 JÚS Paulovič
  16.3.2019   Zimní Liga 3. závod Vltava 23 České Vrbné náborový 421 075 JÚS Křenek
  6.4.2019 7.4.2019 O Mistra Mušova Dyje7 náborový 461 026 Brno Šabata
ZÚS-1 6.4.2019   1. závod divize/KP ZÚS Radbuza 1B Bodovaný / Nebodovaný 431 043 Plzeň Horálek
  7.4.2019   Zimní Liga 4. závod Otava 4 Nebodovaný 421 056 JÚS Vojta
  13.4.2019 14.4.2019 Gran Prix Čech Týnec nad Labem Bodovaný 411 057 Kolín Velebný
  14.4.2019   Územní přebor mládeže v LRU Feeder Radbuza 1B Nebodovaný 431 043 Plzeň Horálek
2L-B-1 20.4.2019 21.4.2019 1. závod II. Liga sk B. Domanín Bodovaný 461 010 Bystřice Malý
  20.4.2019 21.4.2019 Přebor Čech Labe Brandýs Nebodovaný 411 050 Brandýs nad Labem Kabát
  27.4.2019   Dětský závávod Sedlčánky Labe Sedlčánky náborový 411 051 Mo Praha 8 Ouředníček
MRS-1 21.4.2019 21.4.2019 1. závod Divize/KP MRS Maver Sázava 19 Bodovaný / Nebodovaný 461 131 Ždár nad Sázavou Stárek
  27.4.2019   DZ Velikonoční 2. závod juniorky Lužnice 4 náborový 421 035 JÚS Pešek
1L-1 27.4.2019 28.4.2019 1. závod 1. Liga Kačák 4 Bodovaný 411 033 Český Šternberk Kunst
SMS-1 11.5.2019   1 a 2 závod Divize/KP SMS Bečva Přerov Bodovaný / Nebodovaný 471 005 Přerov Kroča
ÚSMP -1 11.5.2019 12.5.2019 1. závod Divize/KP ÚSMP Sázava 5 Bodovaný / Nebodovaný 401 011 Praha 8 Stejskal
SÚS-1 11.5.2019 12.5.2019 1. závod Divize/KP SÚS Labe Sedlčánky Bodovaný / Nebodovaný 411 051 Český Šternberk Bromovský
JÚS-1 11.5.2019 12.5.2019 1. závod Divize/KP JÚS Vltava 23 České Vrbné Bodovaný / Nebodovaný 421 075 JÚS Paulovič
SvÚS-1 11.5.2019 12.5.2019 1. závod Divize/KP SvÚS Labe 8 Bodovaný / Nebodovaný 441 024 Litoměřice Novák
  18.5.2019 19.5.2019 Feeder vs Plavaná Morava 10 Nebodovaný 461 094 Uherské Hradiště Hanáček
  18.5.2019   Dětský závod Bamby+3. závod a finále juniorky Lužnice 5 náborový 421 036 JÚS Pešek
VČ ÚS-1 18.5.2019 19.5.2019 1. závod Divize/KP VČ ÚS Labe 31 Bodovaný / Nebodovaný 451 036 Jaroměř Sičák
2L-B-2 8.6.2019 9.6.2019 2. závod II. Liga sk. B Morava 10 Bodovaný 461 094 Uherské Hradiště Kejnar
2L-A-1 8.6.2019   1.závod II. Liga sk A Týnec nad Labem Bodovaný 411 057 Český Šternberk Burianek
1L-2 15.6.2019 16.6.2019 2. závod 1. Liga Vltava 20 Kořensko Bodovaný 421 090 JÚS Stejskal
  22.6.2019 23.6.2019 Duo Feeder Cup Vltava 23 Hluboká náborový 421 075 JÚS Paulovič
  22.6.2019 23.6.2019 Maver Cup Měřín Bodovaný / Nebodovaný Měřín Tomšík
  29.6.2019 30.6.2019 MiČR 2019 Labe 20 Bodovaný 401 029 Praha 8 Ouředníček
  13.7.2019 14.7.2019 Pohár Kukajících Vlků Labe Liběchov Nebodovaný 441 028 Štětí Koubek
  20.7.2019 21.7.2019 Barbus Cup – dvojice Týnec nad Labem Nebodovaný 411 057 Kolín Burianek
  3.8.2019 4.8.2019 MiČR veteránů 2019 Labe Nebodovaný 451 031 Pardubice Konopásek
  17.8.2019   Pohár starosty města Třebíče Jihlava 9 náborový 461 057 Třebíč Oliva
ÚSMP-2 17.8.2019 18.8.2019 2. závod Divize/KP ÚSMP Sázava 5 Bodovaný / Nebodovaný 401 011 Praha 8 Stejskal
  24.8.2019 25.8.2019 GP Morava Uherské Hradiště Bodovaný   Tovačov Hrabal
SvÚS-2 31.8.2019 1.9.2019 2. závod Divize/KP SvÚS Labe Liběchov Bodovaný / Nebodovaný 441 028 Litoměřice Novák
SÚS-2 31.8.2019 1.9.2019 2. závod divize SÚS/KP Labe Brandýs Bodovaný / Nebodovaný 411 050 Český Šternberk Bromovský
  31.8.2019   Podzimní košíček Dvojice Rokytná 6 náborový 461 126 Třebíč Černý
  7.9.2019 8.9.2019 Sázavský Čtyřboj Sázava 5 Nebodovaný 401 011 Praha 6 Selucký
2L-B-3 7.9.2019 8.9.2019 3. závod II. Liga sk. B Labe 31 Bodovaný 451 034 Hradec Králové Semrát
VÚS-2 7.9.2019 8.9.2019 2. závod Divize/KP VÚS Labe Bodovaný / Nebodovaný 451 036 Jaroměř  
2L-A-2 7.9.2019 8.9.2019 2.závod II.Liga sk A Labe Brandýs Bodovaný 411 050 Český Šternberk Kabát
  21.9.2019 22.9.2019 Šternberský Feeder CUP Sázava 6 Nebodovaný 411 077 Český Šternberk Štěpnička
2L-A-3 28.9.2019 29.9.2019 3. závod II. Liga sk A Vltava 20 Kořensko Bodovaný 421 090 JÚS Vojta
  5.10.2019   Dětský závod juniorka 2019/2020 Lužnice 4 náborový 421 035 JÚS Pešek
1L-3 5.10.2019 6.10.2019 3. závod 1. Liga Rataje Bodovaný 411 077 Český Šternberk Štěpnička
ZÚS 2 5.10.2019   2. závod divize ZÚS Radbuza 1A Bodovaný / Nebodovaný 431 042 Plzeň Horálek
  12.10.2019 13.10.2019 Mazec Cup 2019 Sázava 5 Nebodovaný 401 011 Praha 8 Ouředníček
JÚS-2 12.10.2019   2. závod KP JÚS/ Divize JÚS Vlatav 23 Hluboká Bodovaný / Nebodovaný 421 075 JÚS Svoboda
  12.10.2019   Územní přebor mládeže v LRU Feeder Radbuza 1A Nebodovaný 431 042 Plzeň Horálek
1L-4 19.10.2019 20.10.2019 4. závod 1. Liga Labe Mělník Bodovaný 411 046 Český Šternberk Škrobánek
  25.10.2019 27.10.2019 Feeder Maraton dvojic Brandýs nad Labem Nebodovaný 411 050 Brandýs nad Labem Hybner
  26.10.2019   Memoriál V. Králíka Bečva Přerov Nebodovaný 471 005 Tovačov Svitek
  2.11.2019   2. závod Divize/KP MRS Maver Cup Svratka 5 náborový 461 141 Brno Maťák
  3.11.2019   Zimní Liga 1. závod   náborový   JÚS Křenek
  1.12.2019   ZL 2. závod Vltava 23 České Vrbné náborový 421 075 JÚS Paulovič