Termínový kalendář pro rok 2019

Termínový kalendář pro rok 2019
Datum Název akce Místo konání Číslo a název revíru Pořadatel Typ soutěže Bodování Garant
15.-16.2. MS žen JAR       nebodovaný  
15.-16.2. MS Masters JAR       nebodovaný  
13.-14.4. Mazalův memoriál Dyje 7 (461 026)   MO MRS Uherské Hradiště Preston závod jednotlivců muži, ženy, U15 – U25 Ing. Hrazdil
20.-21.4. NOVA DOMUS – 26. ročník J.Hradec, Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
MO ČRS J.Hradec   muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
27.-28.4. II. liga “A” – 1. kolo J. Hradec, Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
MO ČRS Žirovnice   muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
27.-28.4. II. liga “B” – 1. kolo – TUBERTINI Orlice 1 451 058
ORLICE 1
MO ČRS Hr. Králové   muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
27.-28.4. II. liga “C” – 1. kolo Dyje 7 (461 026)   MRS   muži, ženy, U15 – U25 MRS
4.-5.5. I. liga – 1. kolo Dyje 7 (461 026)   MRS   muži, ženy, U15 – U25 MRS
4.-5.5. Středočeská juniorka – jarní kolo Kouřimka 1 411 042
KOUŘIMKA 1
MO ČRS Plaňany   U15 – U20 p. Zahrádka
11.-12.5. Pohár Krále Jiřího z Poděbrad – 21. ročník Poděbrady, Labe 411 054
LABE 22
MO ČRS Poděbrady   muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
18.-19.5. MeMiČR handicapovaných rybářů Jizera 4 411 027
JIZERA 4
MO ČRS Kladruby, MO ČRS Ml. Boleslav   Muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka, p. Kučera
18.-19.5. MiČR žen Jizera 4 411 027
JIZERA 4
MO ČRS Kladruby, MO ČRS Ml. Boleslav   ženy, U15 – U25 p. Zahrádka, p. Kučera
18.-19.5. Maver cup Morava 10 (461 094)   MRS   Muži, ženy, U15 – U25 MRS
24.-26.5. II. liga “A” – 2. kolo Labe 19 411 051
LABE 19
ÚSMP   muži, ženy, U15 – U25 J. Štiková
25.-26.5. II. liga “B” – 2. kolo – TUBERTINI Labe 24 A 411 056
LABE 24 A
MO ČRS Choceň   Muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
25.-26.5. II. liga “C” – 2. kolo Olše 3 A 471 084
OLŠE 3 A
MO ČRS Karviná   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
1.-2.6. I. liga – 2. kolo Vltava 23 421 075
VLTAVA 23
ČRS   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
8.-9.6. Mušovský pohár Dyje 5 (461 024)   MRS   Muži, ženy, U15 – U25 MRS
8.-9.6. MiČR U15 – U25 Labe 13 441 028
LABE 13
MO ČRS Štětí Lov pouze na děličku U15 – U25 M. Pokorný
15.-16.6. Soustředění jun. U15 a U20 Krásné – Desná 1A 471 027
DESNÁ 1 A
MO ČRS Šumperk Lov pouze na děličku nebodovaný p. Foret
15.-16.6. 21. MS handicapovaných rybářů a 12. MS veteránů Itálie       nebodovaný p. Kučera, Ing. Heidenreich
22.-23.6. Územní přebory a divize       krajské závody   členové odboru
29.-30.6. Mistrovství Evropy Irsko       nebodovaný R. Pokorný st.
6.-7.7. I. liga – 3. kolo Morava 10 (461 094)   MRS   Muži, ženy, U15 – U25 MRS
13.-14.7. LABSKÝ POHÁR Hradec Králové, Labe 31 451 034
LABE 31
MO ČRS Hradec Králové   Muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
20.-21.7. MS klubů Chorvatsko       nebodovaný R. Pokorný st.
27.-28.7. Robinson cup nádrž Borovec   MO ČRS Příbor   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
3.-4.8. MeMiČR veteránů Labe 28 451 031
LABE 28
RSK Pardubice   Muži, ženy p. Bačina
10.-11.8. MS juniorů U15, U20, U25 Španělsko       nebodovaný p. Foret
10.-11.8. Velká cena Hané Mohelnice, Křemačov, Rohle   MO ČRS Mohelnice   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
17.-18.8. 23. MeMiČR Odra 2 471 065
ODRA 2
    Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
24.-25.8. Přerovský pohár Přerov, Bečva 2 471 005
BEČVA 2
RSK Preston Přerov + MO ČRS Přerov   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
31.8.2019 Město dětem Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
  pohárový závod nebodovaný, pro U15 Ing. Kostka
7.-8.9. MS národů Srbsko       nebodovaný R. Pokorný st.
7.-8.9. II. liga “A” – 3. kolo Labe 14, Mělník 411 046
LABE 14
ČRS   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kostka
7.-8.9. II. liga “B” – 3. kolo – TUBERTINI Jizera 4 411 027
JIZERA 4
MO ČRS Bakov nad Jizerou Lov na děličku Muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
7.-8.9. II. liga “C” 3. kolo Bečva 2 471 005
BEČVA 2
MO ČRS Přerov   Muži, ženy, U15 – U25 Ing. Kolařík
14.-15.9. Územní přebory, divize       krajský závod Muži, ženy, U15 – U25 členové odboru
20.-22.9. I. liga – 4. kolo Labe 24 A 411 056
LABE 24 A
MO ČRS Kolín   Muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
21.-22.9. Středočeská juniorka – podzimní kolo Labe 21 411 053
LABE 21
MO ČRS Nymburk   U15 – U20 p. Zahrádka
28.-29.9. II. liga “A” – 4. kolo MŽE 4 431 028
MŽE 4
MO ČRS Plzeň   Muži, ženy, U15 – U25 p. Louda
28.-29.9. II. liga “B” – 4. kolo – TUBERTINI Labe 28 451 031
LABE 28
RSK Pardubice   Muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
28.-29.9. II. liga “C” – 4. kolo Morava 10 (461 094)   MRS   Muži, ženy, U15 – U25 MRS
5.-6.10. Pohár kněžny Ludmily – 24. ročník Mělník, Labe 411 046
LABE 14
MO ČRS Mělník   Muži, ženy, U15 – U25 p. Zahrádka
12.-13.10. Pohár Pernštejn Labe 28 451 031
LABE 28
RSK Pardubice   Muži, ženy, U15 – U25 p. Bačina
31.12.2019 Silvestrovský pohár Pánů z Růže Nežárka 4 421 052
NEŽÁRKA 4
JČ ÚS   nebodovaný Ing. Kostka