Odmítnutí odpovědnosti

Web a blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ

Odmítnutí odpovědnosti

Poslední aktualizace: duben 05, 2018

Informace obsažené na webových stránkách https://rybarina.fousuvcancak.cz/ (dále jen „služba“) slouží pouze k obecným informacím.

Webový blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ nenese žádnou odpovědnost za chyby nebo opomenutí v obsahu služby.

V žádném případě nebude webový blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ zodpovědný za jakékoli zvláštní, přímé, nepřímé, následné nebo náhodné škody nebo jakékoliv škody, ať už na základě smlouvy, nedbalosti nebo jiného deliktu vyplývající z nebo v souvislosti s používání služby nebo obsahu služby. Webový blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ si vyhrazuje právo kdykoli bez předchozího upozornění doplnit, odstranit nebo změnit obsah služby. Jelikož sami nic neprogramujeme, pouze užíváme výrobky a výtvory třetích stran, Webový blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ nezaručuje, že webové stránky neobsahují viry ani jiné škodlivé komponenty.

Odmítnutí odpovědnosti za externí odkazy

https://rybarina.fousuvcancak.cz/ může obsahovat odkazy na externí webové stránky, které nejsou poskytovány, udržovány nebo jakýmkoli způsobem spojeny s webovým blogem O RYBÁCH A RYBAŘINĚ

Vezměte prosím na vědomí, že webový blog O RYBÁCH A RYBAŘINĚ nezaručuje přesnost, relevance, včasnost nebo úplnost informací na těchto externích webových stránkách.

Odmítnutí odpovědnosti https://rybarina.fousuvcancak.cz/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..