Veletrh FOR FISHING 2016

Vážení přátelé a kamarádi,

velmi se omlouváme, jestli jsme nenavštívili váš stánek a neudělali s vámi rozhovor, ale nebojte, nezapomněli jsme, ani jsme vás úmyslně nevynechali. Většina stánků, až na pár vyjímek se nám velmi líbila, ale  pouze jsme chránili naše zdraví a věřte, že to byl tedy záhul. Vždyť se vžijte do naší situace, jeden stánek rovná se jeden panáček pro zdraví, někde dokonce tvrdili, že máme dvě nožičky a tak naše játra a ledviny už  prostě více neunesla a to je to celé. Tím samozřejmě nechceme a ani netvrdíme, že celá výstava je o panácích, to bychom si nikdy nedovolili. Podle nás je výstava o tom, že se alespoň jednou za rok sejdou přátelé, kamarádi, pokecají o rybách, vymění si názory a své postřehy na rybářský cajk, projdou si novinky od zvolených firem, osahají vytoužené kousky, opíšou si katalogové číslo a potom si ho vklidu doma ve svém oblíbeném rybářském krámku zakoupí. Tak by to mělo fungovat a tak to i většina těch lepších firem konečně pochopila, ale najdou se i výjimky, které dělají z výstavy jarmark. Doufáme, že se vám naše video od náhodně vybraných značek líbilo, a jestli ne, tak se na něj nemusíte dívat.
JO + Jetty

 

6 thoughts on “Veletrh FOR FISHING 2016

  1. Moc hezké, ušetřili jste mi dvě kilča za vstupenku a kilo pade za parking, díky. Až se potkáme na závodech, máte u mě panáka.

  2. hezky jste to, Jiřino, vystřihli, moc hezky. Koukal jsem na to z postele a vidím, že mi nic neuteklo. Opravdu paráda!

    1. Určitě ano. Můžeš být bez obav… Novinky, které jsou na výstavě již byli z velké části naskladněny v dostatečném množství a už jsou nějakou dobu v prodeji. Některé výrobky najdete zanedlouho i zde označené jako TOP – od mimořádně velkého multi-balení koulí nebo opravdové TOP vychytávky od anglické firmy Drennan tackle, která by měla být postupně naskladňována od konce měsíce. 🙂

      1. Těším se zítra nahodou pujdu kolem tak se stavím☺☺

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..